Lietotājvārds
Parole
padomju produkts 19.03.2017. 22:24:46
Es te par to uzbraucienu padomju skolas/augstskolas beigušajiem. Es tagad savā skolā skaidri redzu, ka mana izglītība padomju augstskolā krietni labāka par brīvajā Latvijā apgūto.Es vismaz zinu, kur visu ko meklēt un kā par to pastāstīt.
shēmošana 18.03.2017. 10:46:14
Shēmas kalpo valsts politikai. Ja lauki jīznīcina, tad iznīcināsim. Mana kolēģe gana lielā pilsētas skolā par mazāku kontaktstundu skaitu (bet samaksāts tiek par visu) uz rokas saņem virs 700 eiro, Es, strādājot , manuprāt, normālā lauku skolā (90 bērni) par 24 kontaktstundām uz rokas saņemu 416 eiro un man neskaitās slodze, jo par pārējiem darbiem nemaksā. Līdz ar to arī kvalitātes piemaksu izveicīgi samazināja, jo par ko nemaksā, tas taču slodzē nav. Tas nekas, ka kladzināja:slodze ir 21 kontaktstunda + 9 stundas par pārējo! Kolēģe strādā ar 14 bērnu klasi, es- ar 12. Manas cilvēktiesības saņemt par darbu adekvātu samaksu pārkāptas kliedzoši- tikai tādēļ, ka dzīvoju un strādāju lauku reģionā. Šo arodbiedrība nemaz nepamana. Varbūt nav izdevīgi pamanīt. Ērtāk imitēt darbību. aldziņa taču nav 400!
tiesību shēma 17.03.2017. 22:29:28
Klajais cilvēktiesību pārkāpums-par padarītu darbu nesamaksāt vispār. Te jau vispār neiet runa par algas paaugstināšanu, bet par paveiktā neapmaksāšanu- gadiem!Algas "paaugstinājums" kārtējo reizi izshēmots ar "-" zīmi. Tiesības uz darbu ir, bet samaksu par to- nē!
neticu LIZDAi pirms pašvaldību vēlēšanām 17.03.2017. 10:30:11
Cik Jūsu skolā skolotāju, kas jaunākas par 35 gadiem ir arodbiedrībā? Mūsu skolā - praktiski tikai visas pensionāres un lielākā daļa skolotāju, kas mācījās vēl PSRS augstskolās. Un arodbiedrībā ir tikai inerces dēļ. Kāds labums no tādas arodbiedrības - M.Jansone visu laiku bija LIZDA arodbiedrības eksperte, tad uzreiz IZM ministrijā sāka koordinēt skolotāju algu reformu! Un naivi cerēt, ka aizstāvēs skolotāju intereses! Kāpēc arodbiedrība necīnās, lai skolotājiem samaksā par gatavošanos stundām, par mācību materiālu gatavošanu, par mācību materiālu adaptēšanu, ja klasē ir skolēns ar speciālām vajadzībām! Atbilde viena - direktore teica, ka skolai nav naudas, tāpēc katram skolotājām var samaksāt ne vairāk kā par vienu gatavošanās stundu nedēļā!
Pagaidām esmu novērojis, ka tieši tiesībsargs ir ātrākais trauksmes cēlējs un palīgs līdzīgās situācijās. Ar tiesām viss ilgi & sarežģīti.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.