Lietotājvārds
Parole
Ak, Dies', kur aiziet mūsu nodokļu maksātāju nauda!
dieva dēļ/// 22.05.2016. 10:52:17
Par ko Jūs te runājat? Kāda vēl izaugsmes vērtēšana??? Ahaha....parastajā skolā, kur viss tiek nomuļļāts, jo visiem reāli viss riebjas, sākot ar krosiem un beidzot ar basketbolu. Klasē 2-3 prof.sportisti, kuri visu izdara, pārējie bakstās.
Tiesi tad ari tikai saks ko darit, ja neliks vertejumus. Runajiet, stastiet, kas ir veseligi, ka pareizi vingrot, skriet utt..runajiet par parmainjam organisma, par fizisko slodzi ka tadu. Tikai tad jauniesiem radis interese. Jo lielaka dala sporta skolotaju neruns. Izdzen stadiona un luek skriet peksni 6 aplus 8.00 no rita. Ja Jums liekas, ka nesagatavotiem organismiem tas ir veseligi, tad rugti maldaties. Jauniesi nav mulki...ta ari pasaka..tev vajag-skrien. Es pec stundam aizieshu uz trenazieru zali. Taas ir pilnas ar vidusskolniekiem.
Ja nebūs nekādu vērtējumu, tad liela daļa vispār sporta stundās neko nedarīs. Varbūt vajadzētu vērtēt pēc attieksmes un izaugsmes?
Ka ir skolas, kuras ir daudzpusigi sporta skolotaji. Ar skaudibu uz to noraugos. Ne slikta nozime...ne. Mums ta nav. :-((
kur ir jega? 21.05.2016. 09:42:49
Musu skola 6 macibu stundas no vietas to vien darija, ka macijas pareizi iemest basketbola groza bumbu..kaut kadu mistisku triissoli...:-))))) ziniet ko, tas jau tiesam paliek smiekligi. Stav rinda 29 berni uz vienu grozu un kaut ko mulllaa ar to Izslaveto triissoli. Un tad nu pec tam 6 macibu stundam kartoja ieskaiti. Murgs, ne sportosana. Nu, ka lai neriebjas...ta jau nav sportosana, bet skolotajas izgudroto normativu izpildisana. Ko man tas dod, manam kermenim? Neko. Man tas dzive noder? Ne. Ta vieta butu likusi vingrot un macijusi, ka pareizi elpot, skrienot. Bet kur nu...vieglak jau ir blakus apsesties uz benkisa un vertet, sevi nepiepulot. :))))
Salvai un tēvam 20.05.2016. 18:16:42
Tiešām daudziem sporta skolotājiem ir iekšā tik liela vēlme izrādīt savu pārākumu (varu), ka tiek meklētas simtiem iespējas, kā vērtēt pēc tiem cipariem. Nekas jau slikts nebūtu, ka skolēnu rezultātus fiksē un paši savus vēlas pārspēt, tikai - tas nevar būt vērtējuma pamatā. Skolēna iegūtais rezultāts varētu dot kādu desmito daļu no vērtējuma, un pat tad tam, kurš nevar sasniegt augstu rezultātu, būs iespēja ar savu darbu iegūt augstas balles, un nekāds riebums neradīsies. Vajag vērtēt absolūti visu darbu sporta stundās, lai skolēns būtu ieinteresēts iet un darīt. Tomēr pie sava teiktā piebildīšu, ka pazemošanai nav vietas sporta stundās! Tāds fizisks pazemojums var radīt pilnīgi nepareizu izpratni un nostāju pret fiziskām aktivitātēm visa mūža garumā. Man gribētos teikt, ka PAREIZAS sporta stundas skolā ir tālākās dzīves veselības garants. Skolotājiem vajadzētu algas maksāt, ņemot vērā skolēnu ilgstošos atbrīvojumus no sporta stundām (es nerunāju par akūtām saslimšanām), kam mazāk atbrīvojumu, tas strādā pareizāk un labāk (jo nav iemesla mukt no sporta stundām - gan slodze pareiza, gan vērtēšana demokrātiska).
Oi, kā es piekrītu tēvam!!! Es arī visu laiku mēģināju izvairīties no sporta stundām, simulēju un bija pretīgi visu laiku melot -vēders sāp, jūtos slima utt... vai tiešām tas ir pieņemami sabiedrībai? Vai varbūt labāk būt GODĪGIEM un morāli atbildīgiem un nevērtēt, cik tālu kurš var aizlēkt. Jo tas jau tikai pazemo nevis attīstīta. Un m\ūsu klasē tieši tā arī bija. Ja nebūtu bijusi tā briesmīgā vērtēšana - izdosies vai neizdosies pārlēkt pār augstlēkšanas kārtij, kura skaļi atsitas pret grīdu, visai klasei redzot un dzirdot... Nu, tiešām pazemojoši.
Tā arī rodas kompleksi.
Kas tad tieshi tev, miinusu licejam neiepatkas? Pasaki...uzraksti...es piem.padalijos iz savas dzives. Tu klat taja nebiji, lai mani te sobrid kritizetu...
Tad, kad pieleks, ka par sportu nav jaliek atzimes, tad ari tas stundas apmekles visi. Sporta ir jasporto, nevis japilda normati, kuri it ka esot atcelti...toties pasi skolotaji gan nekautrejas izgudrot savus mistiskos normativus, kyros nezin kapec bernam jaspej ieklauties... jo savadak busi nesekmigs vai 4 sporta. Un nesakiet, ka ta nav. Riebums pret so prieksmetu daudziem ir iedzits, ari man savulaik. Apalju cilveku klase nolidzina gar zemi...sporta stundaas. Sobrid esmu sportists un ne jau pateicoties parastas skolas sporta skolotajam. Riebums pret to ir vel tagad, ka mani pazemoja, kad nevareju izpildit daudz ko delj apaljuma..
Un tikai nevajag te tagad sakt maurot...ka meitenes melo. Ir protams, kuras melo un izvairas, bet ne visas. Esmu puikas mamma, 10. Klase. Nu, nemelo, ziniet tiesam nemelo. Pati esmu skolotaja un redzu, kas notiek mana klase. Parstajiet but Nezinisi !
Jus esat jociigs...jeb tikai izliekaties? :-)))) musu klasee ir 2 meitenes, kuraam pie menstruaacijaam taa saap veeders, ka vispaar knapi uz matematiku un literatuuru aizchaapo....un tie nav izgudrojumi mani
bērni un vecāki ir sajūsmā, peld un dara daudzas lietas, inventārs jauns, tērpi, viss notiek
mlgyolo loominaty 19.05.2016. 18:29:39
man patīk tās projekts
Kļūdas nav. Valmierieši netika tālāk sekmju dēļ.
Kļūda tekstā! Kāpēc nav pieminēts, ka uz finālu dosies arī bērni no Valmieras Pārgaujas sākumskolas 3.c klases? Vai tad tā klasīte neskaitās pie finālistiem?
uz projekta atklāšanu Musiqq tā arī neieradās. cerams, ka būs vismaz uz noslēgumu! :)
Jā, no pieredzes varu teikt, ka mazajās klasēs sports ir kā rotaļu stunda, kurā visi ir priecīgi mazliet izkustēties. Un bastot nevienam pat prātā neienāk.
Es pieļauju, ka tā ir vidusskola. Zināms, ka vidusskolā meitenes bieži nelabprāt apmeklē sporta stundas (joprojām neesmu sapratis, kāpēc), taču sākumskolā situācija ir krietni citādāka. 3. un 4. klasē neviens stundas, aŗi sporta, nebasto.
Nedod Dievs, mūsu klasē meitenes jau tā vispār neiet uz sportu, ja būtu vēl trešā sporta stunda... Ne-jē-dzī-gi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.