Lietotājvārds
Parole
Tāpat visi Īrijā lasīs sēnes. Kāpēc kaut kas jāmāca?
>> Skolnieciņš 05.12.2016. 08:11:03
jāāāāā PIRMSPENSIJA. Es jau piektdien jūtos nogurusi no skaļuma, bet līdz pensijai tālu, bet krievu laikos jau varētu mazbērnus auklēt. Mājturību skolotāji gan var strādāt, strādāt pie datora kamēr skolnieces ada zeķes vai [paēst, kad viņas sagatavojušas ēdamo, kur skolotājs pat nav ieteicis sadalīt naudu produktiem - viens nopērk uz 7 eiro, cits atnes galdautu
Vai var no dzelzs uztaisīt zelta rotaslietas ? Tajā pašā laikā laikā Latvijā no zelta taisa āmurus naglu dzīšanai - tik gudru zinošu jauniešu netiek darbā izmācoties par inženieriem.
es laikam kārtīgi nesapratu
Skolnieciņš 04.12.2016. 13:14:45
FORŠI, KA DOMĀ PAR JAUNATNI!!!!! Bet kaut kā aizmirst par pirmspencijas bezdarbniekiem? Kāpēc ceļ pensijas vecumu? Ko man teiks valdības kalpi jeb genocīda mīlētāji??? Datoriku nav jāmāca, bet ir jāmāca firstingu! Šādi jaunatne tīri ātri sapelnīs naudu valdībai un armijai, pateicoties IT, datorikai un internetam! Slava latvijai! Urā! Lai dzīvo datorika!!!!
Muļķības!!! Viens no lielākajiem "digitālā laikmeta " izaicinājumiem ir VESELAIS SAPRĀTS!
Apgūsim, ieviesīsim, dzīsimies pakaļ un turpināsim dzīt dzīves tempu līdzi tehnoloģijām - lai zeļ un plaukst IT bizness! Lai dzīvo medikamentu bizness dzīves tempa apsēstajiem! Lai attīstās sporta centru bizness tupētājiem IT vidē! Lai veicinām un ieviešam sabiedrību, kura turas līdzi dzīves tempam, kuru pati dzen, bet dzīvot laika vairs nepaliek! Urā!
Par materiālo bāzi IT - kur ir mūsu mecenāti? Sponsorē kārtējo padebilo TV šovu? Vai provinces skaistuļu konkursu?
Jautājums, kas savācis prezidenta komandu - tajā skaitā spīčraiterus un referentus. Viens cilvēks visu nevar dziļi pārzināt. Tā ir palīgu misija - sagatavot informāciju un runu tēzes(vai runas literāro tekstu pēc paša prezidenta tēzēm)
Un kā tās digitālās prasmes mācīt? Ja skolā, kur ir 700 bērni, ir divas datorklases, neviena no tām nav jaunāka par 3 gadiem??
kartupelis5 02.12.2016. 18:27:50
es viņam piekrītu.
Nu, šito gudrinieku!!!!!!!!! Tā ir izcila doma!!!!!!!!!! To vajadzētu jau ierakstīt Vējeļa arhīvā ar zelta burtiem........
Nu it kā ir augstākā izglītība, 14 gadus burzījies t.s. elites sabiedrībā, bet nu kā teikums, tā klišeja...un pats to nesaprot!
Galvenais iemācīt lasīt,angļu valodu un ieslēgt -izslēgt datoru,priekš kā tās 12 klases?Kritizēt mēs protam līdz ar pirmajiem vārdiem -tātad tā mums jau Dieva dota,tā kā kaut kur ap 10-12 gadu vecumu droši darba tirgū iekšā,un kārtīgi maksāt valdībai nodokļus.
Ja jau jāiemāca mazliet, tad pofig( kā teica Liene Šomase Daugavpilī) vēl pagarināt mācību gadu?!
īstenībā 02.12.2016. 11:28:58
...pastāvēs, kas nedabūs apsēsties.
Siri @Valdis 02.12.2016. 11:28:00
Pastāvēs, kas pārvērtīsies! :)
Vakar TVNET izlasīju, ko teica Šadurskis LIKTA konferencē: "Tam, ko mēs skolā tagad mācām, nav nekādas nozīmes. Galvenais skolu uzdevums - jāiemāca sajūta, ka jāmācās būs visu mūžu un jāiedod tam pamats – jāiemāca mazliet matemātikas, valodas, dabaszinātnes, pasaules kultūras pamati un kritiskā domāšana, analītiskā domāšana. Un galvenais – digitālās prasmes un digitālais dzīvesveids"
Vienmēr ir jābūt, uz ko tiekties. Tas attiecas arī uz tehnoloģiju apgūšanu un "panākšanu". Skaidrs, ka skolās tās nevar apsteigt, bet dienā, kad pārstāsim uz to tiekties, beigas attīsībai būs.
Tehnoloģijas vienmēr ies pa priekšu, kad tā nav bijis? Jautājums, vai tiešām mums jācenšas tām skriet pa priekšu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.