Lietotājvārds
Parole
padomjlaikus 19.05.2016. 20:21:41
atgādina, lozungus typa - PSKP CK lēmumus dzīvē!!! Un kādas tur rekomendācijas? Vai tad no Briseles nāk kas labs?
Nedod Dievs, obligāto eksāmenu! Tas tikai palielinātu skolēnu bailes un riebumu - tiem, kuriem jau tā nepatīk eksaktās zinātnes. Piekrītu, ka ir jāveicina interese par šiem priekšmetiem - jau pamatskolā. Lai pēc tam patiešām iepatiktos, un gribētos to mācīties.
Eksakto zinību pievilcīgumu var palielināt nevis uzspiešot skolēniem to mācīties vai ieviešot obligāto dabaszinību eksāmenu , bet gan radot patiku pret šīm nozarēm! Uzspiežot taču nevar panākt ilgtermiņa ieguvumu. To var izdarīt ar visādiem projektiem utt., kuros parāda, ka mācīties algebru un fiziku var būt forši! un pēc tam arī radīsies īstā interese.
Vienkārši 19.05.2016. 11:39:30
Pieprasījums veido piedāvājumu! Nav jēgas skolā veidot vairākas matemātikas klases, ja pat vienu tikai knapi var piepildīt. Liela daļa vēlas iet uz humanitārajiem, un, ja savā skolā tādas iespējas nebūs, tad viņi vienkārši mainīs skolu.
Jau jau Latvijā trūkst eksakto prātu, tad, kādēļ to nemēģina sekmēt jau vidusskolā? Palielinot dabaszin., matem. stundu skaitu, piemēram, vai arī veidojot vairāk tieši dabaszinību un matemātikas klases.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.