Lietotājvārds
Parole
Nu lūk te jau redzams, kā tas notiks. Kāds balss pacelšanai, slimībai vai frizūrai sakars ar lojalitāti pret valsti un valsts iekārtu!? Bet dažām liekas, ka ir...... omg..... nu tik ies vaļā.
Vēzis tagad būtu nelojalitātes izpausme?
No vienas puses atbalstu. Manam bērnam skolā sporta skolotājs ar vēzi slimojošs vīrietis. Puzi mācību laiku pavada uz lapu. Bet stundās to vien dara ka bļauj uz bērniem un pēc nez kādām normas lapām,lai gan pēc likumiem normas atceltas jau trīs gadus atpakaļ.
Skolnieciņš 05.12.2016. 16:22:48
ES MĪLU KAPUS, jo tur cilvēki ir drošībā!!! Latvija izmirst, noveco, emigrē, proti, lumpanizējas!!! KO SARGĀS Latvijas armija? Kapus? Kapus sargās? Daudzi Latvijā nosprāgs kā bomži pēc privatizāciju viļņa nabadzības dēļ. Kāpēc būtu jāsargā valsts drošība, ja tā pati sevi degradē? Man šī valsts rada vairāk riskus, bailes, bažas nekā es pats tai varētu izdarīt!!! Ko dos urā patriotisms??? Kāpēc bērnā ir jāliek patriotisms, ja bērns pats var saprast, ko izvēlēties??? PSRS pie mums atgriežas, jo šis likums ir antidemokrātisks!!! Un TAGAD parunāsim par līdzekļu šķērdēšanu!!! Saeima nesen padirsa 20miljonus rezerves nodokļu naudas!!! 20miljoni nav 106,00€ mēnesī uz diviem gadiem!!!! Tie ziedoja 200 000€ Aglonai, lai ticīgie tur ziedo, bet ne valsts. Dieviņa nav, bet bomzis ir!!! To es pat varu apostīt, taustīt negribu!!!! Šis likums ir noziedzīds absurds! Saeimu var atlaist un neizmaksāt bezdarnieka pabalstu tai par sodu!!!!
Kur jums garantija, kā nākamajās vēlēšanās Saeimā neizveidojas SC un tās pielīdēju(ar to es nedomāju tikai zaļos un ZS, ir arī citi) koalīcija? Nu, un kas tad būs tie lojālie un nelojālie? Bez tam grozījumos ietvertie punkti par "pareizu attieksmi pret dabu, darbu, sevi" un ko tur vēl arī ir interpretējami teju vai bezizmērā.
Man liekas, ka pirmais, ātrais mērķis ir apklusināt. Diemžēl! Nopietnāks mērķis ir pašus skolotājus padarīt par sargsuņiem. Bet skolu vadītājiem veikt pašattīrīšanos. Ceru, ka mūsdienu tehnoloģijas un arvien lielāka vecāku iejaukšanās līdz šim slēptajās skolas zonās, neļaus to izdarīt tik viegli. Nav nejaušība, ka jaunajam modelim seko šī pātaga. Vajag taču ekonomēt. Drīz beigsies Eiropas nauda. LABĀK LAI NAV TO, KAM MAKSĀT!
Ērglim. Jā, piekrītu - prokremlisko ideju sludinātājus ir jāpatriec ne tikai pāri skolas slieksnim, bet pat pāri austrumu robežai. Diemžēl likumā nav norādīts ka atlaist var tieši prokremlisko ideju sludinātājus. Ja, ņemot vērā pastulbo (drīzāk ļaunprātīgo) pilsonības likumu varu iegūst kremlini (diezgan reāli, jo gandrīz visas partijas ir gatavas sadarboties vienalga ar ko), var gadīties ka patriekti tiks tieši neatkarības idejas uzturētāji...
Nesapraša. 05.12.2016. 12:52:27
Vai mūsu ministrs Šadurskis ir jolājs? Pats ceļ algu simtiem, bet skolotājiem palielina slodzi un tēlo, ka ir palielinājis algu? Kādreiz tādus sauca par plātīzeriem, kas domā tikai par savu prestižu, nevis par skolotāju labklājību. Domāju, ka Dieviņš nav mazais bērns un tu saņemsi pēc saviem nopelniem.
Es saprotu bažas no vienas puses - jo grozījumi ir, iespējams, pārāk plaši interpretējami, subjektīvi. Bet no otras puses - pēc būtības, mēs taču saprotam, ka tas ir tikai labi un normāli, ka ja nu ir kāds nelojāls valstij pedagogs, kol'ēģis, kurš atbalsta prokremliskas idejas, mēs gribam, lai ir līdzekļi, lai no viņa skola var atbrīvoties? Citādāk viņš var sludināt un ar savu attieksmi ietekmēt gan skolēnus, gan atmosfēru skolotāju starpā, bet neviens neko par to nevarēs iesākt!!! Ideja, man šķiet, vairāk nekā pašsaprotama. Izpildījums - piekrītu, laikam pieklibo, ja tik kontroversāls.
Nepacietībā gaidu šai sakarā pirmo nelojālā prokremliskā skolotāja atlaišanu. Laiku jau uzņēmu..... redzēsim, kā tad likumiņš strādā, un kam īsti ir pieņemts.
Mūsu skolā pirmais, ar ko tiek iepazīstināti skolotāji un bērnu vecāki, ir uz sienas neraktītais divu punktu likums: 1) direktorei vienmēr ir taisnība; 2) ja direktore nesaprot, ko dara, kļudās vai acīs skatīdamās runa nepatiesību, skatīties pirmo punktu. Pateicoties šim likumam, pāris mūsu skolotājām, lai nebūtu nelojālas pret skolas administrāciju (ar izrietošām sekām), tuvākajā laikā būs jāpierāda, ka viņas nav zilonis vai ēzelis
Zinaida no čekas 05.12.2016. 11:18:21
Es varu godīgi atzīt, ka man simpatizē komunisms un Staļins, to cenšos iemācīt arī saviem bērniem un skolniekiem. Ienīstu Saeimu un valdību, neatbalstu Latvijas pastāvēšanu. Vai tas nozīmē, ka esmu nolajāla valstij?
cepums Grietai 05.12.2016. 10:46:16
Trāpīgāk un asprātīgāk nepateiksi! Pēc likuma stāšanās spēkā esiet uzmanīgi, kolēģi, nekādas prezidenta nostājas kritizēšanas te vairs nebūs, jo prezidents takš pārstāv valsti! :D :D
Redz, cik maz komentāru. Visi baidās, ka kritiska attieksme pret šo jauno likumu tiks kvalificēta kā nelojāla attieksme pret valsti.
Andris Grīnbergs 05.12.2016. 10:20:04
Ši diena ir jāsvin kā 9.maijs.
Andris Grīnbergs 05.12.2016. 10:19:12
Ši diena ir jāsvin kā 9.maijs.
Manuprāt, tas, piemēram, mūsu skolā varētu būt veids, kā direktorei atbrīvoties no neērtiem pedagogiem. Saprotu ideju - skaista, bet tie ir tikai vārdi. Realitāte, piemēram, mūsu skolā ir pavisam atšķirīga - solīja algu pielikumu pēc jaunā modeļa ieviešanas, bet ieguvām ievērojamu (dažām skolotājām - 250 EUR) algu samazinājumu un vairākas 1/3 likmes vietnieces ar ievērojamām piemaksām par papildus darbu.
Bet nav arī TIK sāpīgs jautājums, lai Vējonis par to lauzītu galvu - ja runa būtu par to pašu mācību gada pagarināšanu vai skolas gaitu sākšanu no sešu g.v., tad tā nesteigtos.
Es neko citu arī negaidīju no Vējoņa. Neies viņš pret straumi, tas uzreiz bija skaidrs.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.