Lietotājvārds
Parole
projekts domāts visiem bērniem, nevis talantīgākajiem. Tie jau parasti trenējas sporta skolā. Tāpēc jau uzvar, tā klase, kur talantāki bērni un profesionāls sporta skolotājs, un audzinātājs Maziem patīk sportot visiem, bet šīs sacensības var sabojāt sportotprieku
varēja pieteikties visas klases, ja pašvaldība atbalsta
Liena @Narats 24.05.2016. 08:00:02
Vai tad nevar vienkārši pieteikties jaunas klases? Vai obligāti ir jārotē vai ir kāds limits?
Tādām klasēm,kuras pat netiek līdz pusfināla sacensībām,noteikti nevajag tos četrus gadus, lai tikai sauktos "Sporto visa klase", ir citas klases, kas to izmantotu no visas sirds un dvēseles! Noteikti tas ir jāpārskata vai jāatrunā nolikumā, arreizi būtu cita attieksme!
piekrītu Aivaram 23.05.2016. 15:36:23
Pilnīgi piekrītu, ka nekādus vērtējumus sportā nevajag, jo bērna fiziskās attīstības vērtēšana ir neloģiska. Vienkārši - uz sporta stundām ir jāiet visiem, un jādara norādītais iespēju robežās, tad var saņemt ieskaitītu un viss.
>>>Māra @Grigule 23.05.2016. 11:29 23.05.2016. 14:37:15
Tādā gadījumā var vienkārši likt visiem 9 vai 10. Kaut gan pašreizējā sistēma, kad daudzās skolās sportā vērtējumu liek nevis par skolēna ieguldīto darbu, bet par vecāku gēnu komplektu (iedzimtas fizioloģiskas spējas), nekādi neveic skolēnu audzinošo funkciju. Un tad izaug tie stiprie un ātrie, kas var kapus vai parku, vai vēl ko citu izdemolēt, un ātri aizmukt, jo ir veiklas kājas, bet nav nekādas attieksmes...
Protams, ka visi malači! :) Visi, kas piedalījās un saņēmās sportot ikdienā!
visi malači, kuri piedalās šajā projektā, ne tikai ādažnieki!
sacensības šajā klasēs var, bet bez fināla. Tomēr klašu potencionāls ļoti atšķirīgs, uzvar talantīgākie + darbs. Ja klasē ir vairāk par 2 audzēkņiem ar mācīšanās grūtībām, liekais svars, koordinācijas traucējumi, var" nomirt", bet uz finālu netikt, bet uzvarēt gribās visiem, tad jau ceļazīmi uz nometni var arī izlozēt.Dažiem skolotājiem arī traucē koordinācija, jo nevar pa dēlīti šautriņu trāpīt un viņa dēļ klase zaudē punktus HI -HI.
Ādažnieki - malači!
Māra @Grigule 23.05.2016. 11:29:08
...Izņemot tos, kuriem sporta atzīme paceļ uz augšu vidējo atzīmi liecībā. :D
Skolēni 100% būtu PAR šādu inovāciju. )))
Būtu mazāk skolēnu, kuriem regulāri nav sporta tērpu vai sagatavotas vecāku zīmes, gan arī jaunieši tiešām ar prieku apmeklētu sporta stundas un galvenais sporta stundu mērķis tiktu piepildīts - aktīvāki, izskustējušies skolēni, kā aŗi fizisiki attīstītāki.
Ļoti uzrunāja pagājušajā nedēļā komentāros izskanējušais viedoklis, ka sporta stundu skaitu varētu arī palielināt, jā, taču vērtēšana šajā nodarbībā gan būtu jāatmet. Tas nav ne produktīvi, ne motivējoši.
Apsviecu mūsu skolu!! (inlove)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.