Lietotājvārds
Parole
Pasākums neapšaubāmi saliedē klasi un dod bērniem pozitīvas emocijas, tomēr tā apjomi (klašu simti) un formāts (kā tiek saplānotas aktivitātes) ne tuvu nav ērti un patīkami. Bijām vakar projām no mājām 15 stundas (ceļš ~4 stundas), pašas sacensības ilga ne vairāk par 3 stundām + 1stunda atklāšana + 1,5 h noslēgums. 5,5-6 h pilnīgas nīkšanas. Jūmalā, karstumā, smiltīs. Uzvarētājiem balvas lieliskas, prieks par viņiem. Tomēr pārējiem trūkst gandarījuma sajūtas. Un skolotājiem (ne man vienai) nākošajiem gadiem klusā doma - kaut klase netiktu finālā... Arī svētku baudītāji "no malas" - pieaugušie ar alus glāzēm dažubrīdi lika justies neomulīgi.
kur var pieteikties deju cīņām?
Ko tad tu svinēsi?
Es ļoti priecājos ka tikām finālā. Svinēsim kopā!!!
Es gribu pateikt,ka man kā no malas to redzot,liekas negodīgi un neadekvāti vērtejumi. Jo sestās klases skolniekii nevar sacensties ar astotās klases skolniekiem tas ir stulbi.Var būt pa klasēm,bet ne jau tā.
Es nevēlos, lai nākamreiz manai klasei veiktos labāk! Es jau teicu, ka nevēlos doties uz šo pasākumu, un esmu priecīgs, ka varēšu šogad uz to nebraukt!
Svinēsim mācību gada beigas kopā! :) Šķiet, skolēniem tie ir gada lielākie svētki (liecību saņemšana)... :)
Laura @Nost 18.05.2016. 16:22:40
Haha, paldies par trešo teikumu, viss skaidrs. :D :D :D Gan jau nākamrezi veiksies labāk!
Nost ar ZZ s*du! 18.05.2016. 16:04:28
Kāpēc šis s*ds tiek saukts par atpūtas svētkiem? Es to sauktu par nelietderīgu laika tērēšanu. Lieliski, ka mana klase netika uz ZZ s*da (kā man patīk to saukt) finālu, un man nav uz turieni jābrauc. Esmu tik priecīgs! Šis pasākums ir jālikvidē.
JUSTS! :) :) :)
TIk daudz mākslinieku un izklaides iespēju, gaidīju jau, ka ieejas cena būs n tie eiro. Paldies, ka bez maksas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.