Lietotājvārds
Parole
Sorry, neiedrukājās "t".
Virtuāli.
Tēta ieteikums 23.05.2016. 11:46:05
...tad arī jutīsies kā lielais, saņemot karti. :)
Tēta ieteikums 23.05.2016. 11:45:37
Man liekas, ka karti būtu labi izmantot no kādas piektās klases varbūt. Līdz tam, lai fiziski izjūt, kas ir nauda. Lai jau pagroza rociņās tās monētas un saprot atšķirību starp 20 centiem un eiro. Citādāk tas būs pārāk atrauti no realitātes, pat, ja nauda ir tikai virtuāla lieta mūsdienās. Lai pierod pie naudas. Lai mēģina paskaitīt tos monētu ripulīšu un iemet cūciņā pirmo sakrāto. Vismaz pirmajās klasītēs. Un tad jau var mācīties apieties ar karti.
Bankas karte gan man bija laikam no 14 gadu vecuma, kad devos ceļojumā bez vecākiem. Arī bija daudz drošāka sajūta, jo nevarēju naudu kaut kur pazaudēt un to nevarēja nozagt. Kā aŗi zināju, ka kristikos brīžos varēs ieskaitīt vēl, ja vajadzēs.
Arī man bija telefons no 2.klases, kad klasē nevienam to vecāki vēl nepirka. Izmantoju tikai, spēlējot čūskiņu, nekādu internetu, ne kādu soc.tīklu. tieši tā, vecākiem bija mierīgāk un drošāk, man arī tāpat - jo vienmēr varēju sazvanīt vecākus.
Sākumā skeptiski raudzījos uz šādu iespēju, taču no drošības viedokļa laikam jāpiekrīt.. .Ar karti ir drošāk.. .Lai arī kā negribētos bērnus pieradināti pie visām tehnoloģijām un bankām.. . To pašu varu teikti par telefonu pirms gadiem 10 - arī galīgi biju pret telefona pirkšanu bērnam, kad tas sāka savas skolas gaitas, taču tiklīdz to nopirku, tā sirds bija mierīgāka.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.