Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 07.12.2016. 09:32:50
Mani izdzēsa. Ak, kādā kapislistiskā diktatūrā mēs dzīvojam! Es par demokrāti! Urā! Tomēr Latvija PISA mani.... Domājat, ko gribat.... Varbūt daudz labāk ir latviskot PISA? Intronacionāļi anglicisti.....
Nepiesauciet Somiju! Līmenis tur jau ne pirmo gadu krīt uz leju! Kā Nokia! Skatieties uz Honkongu!
nu tad atslēdzam skolās internetu .... 07.12.2016. 08:47:38
Vēl pie problēmām K. Šadurskis minēja arī interneta tehnoloģiju ne vienmēr jēgpilnu lietošanu. Pierādījies, ka tad, ja tās izmantotas bez pamatojuma, mācību rezultāti pat krītas, nevis kāpj.
Mēs esam augšgalā!!
Smieklis nāk! 07.12.2016. 07:49:36
"Interesanti - kur Latvija ir līderos?" Nodokļu politikā... T
Kur mēs ejam, kas tas-PISA?
Karuselis Džons Bonaparts 06.12.2016. 15:25:09
Visdrīzāk es neesmu vienīgais ar slimo domāšanu un vārdu PISA iedomājos tieši tā kā viņš ir uzrakstīts.
Vai pisa tikai 2015.g.?! Ko darīja citus gadus?!
Nezin kā 2016.gada PISA?
Latvija ir līderos skolotāju lojalitātes novērtēšanā.
Igaunija jau 3.vietā, nu jau priekšā Somijai. Arī skolu tīkla sakārtošanā un skolotāju atalgojuma politikā! Interesanti - kur Latvija ir līderos?
Ne par velti OECD ir ietekmīgākais starptautiski salīdzinošais pētījums! Paiet ilgs laiks, lai aktuālos datus apstrādātu visā Eiropā, 3 gadi ir norma, lai ir arī ar, ko salīdzināt.
Pētījuma dati par 2013 gadu! Cik tad tie var būt aktuāli, ja bija pirms 3 gadiem
Liela diena LV! OECD jau sen visi gaidīja, neesmu gan sapratis vēl vispārējo sajūsmu, bet laikam jau vērtīgi būt iekļautiem bariņā. Jāskatās, ko stāstīs.
Gribēju jau rakstīt, ka bija jāziņo ātrāk, bet izrādās taču tika darīts. Tad jāskatās tiešraidē, labi, ka tāda iespēja arvien biežāk tiek piedāvāta.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.