Lietotājvārds
Parole
Bez šaubām savs ceļš pēc savām interesēm, tomēr, cik laimīgs būs cilvēks, kurš nodarbosies ar to, kas viņam patīk, bet apmaksātu darbu šajā jomā atrast nevarēs? Kam jau ir zināms savs ceļš, ar tiem nav problēmas, bet tie, kam nav noteikta mērķa, varbūt lietderīgi iet virzienā, kas ir vajadzīgs valsts tautsaimniecībai?
Sintētiski nevar stimulēt, lai jaunieši kļūst par "tehniskajiem prātiem" .... Tikai tāpēc, ka tautsaimniecībai tas ir labi. Vai laimīgu tautu neveido laimīgi indivīdi? Katram jāizvēlas savs ceļš pēc savām interesēm.
Tā kā cik ļoti pašlaik izglītībā IZM u.c. pievēršas profesionālās izgl. popularizēšanai, biju pārliecināts, ka tā ir krietni vairāk pabērna lomā! Bet īpatsvars ir pavisam līdzīgs 30 pret 33 tūkst., pēc Šadurska teiktā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.