Lietotājvārds
Parole
Pepija -> iepriekšējam 01.06.2016. 10:07:17
Tieši par to jau es rakstu... vispirms darba vietas un pēc tam skola. Ja darba vietu vairs nav, arī skola nevarēs pastāvēt.
Skola novadā nav tā, kurai jāpiesaista cilvēki. Cilvēkus piesaista uzņēmējdarbībai labvēlīga vide(aūu, VARAM?), tā rada darbavietas, tad skola ir daļa no sociālās infrastruktūras.
Pepija -> Garāmgājējam, Priedei 25.05.2016. 15:56:42
Es tomēr nesaprotu, ko pēc jūsu domām darīs cilvēki laukos, ja viņiem tur nav darba? Pat, ja katrā miestiņā būtu skola, visi tāpat nevarēs strādāt skolā. Nav iespējams salīdzināt dzīvi laukos šobrīd un laikā, kad tika izdota grāmata "Latvijas pagasti". Ja skolas tiešām spētu piesaistīt cilvēkus savā apkārtnē, tad nebūtu situācija, ka skolēnu kļūst arvien mazāk.
Pārsteigtajam 25.05.2016. 10:00:59
"... kompetenču pieejā balstītā izglītības satura ieviešana" - šis ir jēdziens, ko lieto jau sen, dārgais! Gan ministrijā, gan VISC, gan skolās. Kompetenču pieeja ir veids, kādā pēdējos gados virza izglītību. Izglītības satura ieviešana - pat nezinu, kas šeit būtu jāskaidro...
Garāmgājējs 25.05.2016. 09:16:29
Diezgan skaidrs mesidžs un perspektīva - skolas atālākos nostūros mums nevajag... Pašus novadus mums nevajag... Cilvēku atpakaļatgriešana no UK/citām ārvalstīm un jaunu/aktīvu cilvēku piesaiste (kuriem vēl būs bērni) novadiem, "gandrīz mirušo" un "mirošo" Latvijas nostūru atdzīvināšana = nav valdības plānos.... Drausmīga realitāte.
Gaišā nākotne 24.05.2016. 20:27:41
Gribu redzēt skolu sarakstu! Tie tad arī būs pieminētie nākotnes izglītības centri. No pārējām skolā pamazām atbrīvosies.
Pārējās slēgs.
Cerams, ka beidzot ieviesīs kārtību 41. miskastē.
... kompetenču pieejā balstītā izglītības satura ieviešana. Diez, viņi paši saprot jēgu uzrakstītajam?
Nu jā! 167,7 miljoni EUR! Tagad nu gan ir jāpasteidzas, jasarauj. Citādi vēlāk nebūs ko saraust. Šīs reformas , t.sk. , jaunā modeļa sātaniskais mērķis ir AIZSTĀT DZĪVUS SKOLOTĀJUS AR TEHNIKU. Palasiet, kas par to ir pateikts Bībelē. Nu tagad, karosim visi kopā pret gara gaismu. Tehnikai arī vismodernākai nav acu, un ar to, manuprāt, ir pateikts viss. Starp gan Seilei, gan Šadurskim ar to skatienu nav kaut kas kārtībā - čipu ēna. 25% pilnībā modernizētu skolu ir vispiemērotākā barotne baktērijām. Beidzot sabiedrībai cauri tiks izvilkts siets,kā "Mērnieku laikos" , kas izsijās mazos par labu lielajiem. Un šī astronomiski precīzā, šizofrēniski simptomātiskā IZM prognoze - 12264 skolēni 2018. gada 31. decembrī ... Mana mīļākā grāmata ir ārkārtīgi biezā divsējumu "Latvijas pagasti" , pēdējā katra pagasta apraksta sadaļa "Ievērojami cilvēki" - visi mūsu garīgie spēki ir nākoši no šiem pagastiem, no mazajām skolām. Tur ir enerģijas avots. Žēl Šadurska kunga izniekoto laiku.
Kad sāku strādāt, man iedeva dienesta dzīvokli skolas internātā, pēc tam vienu brīdi bez maksas pašvaldība iedeva malku. Nedomāju, ka tam jātatkārtojas
Vai skolu modernizācija un skolu tīkla optimizēšana-sakārtošana-pārprofilēšana-slēgšana ir saskaņotas. Ir nepaptīkamas sajūtas - pirms dažiem gadiem skolu renovēja, sakārtoja sporta zāli, tagad neizslēdz iespēju skolu reorganizēt vai pat slēgt ...
Cik pastaigāju un redzu skolu fasādes un stadionus, situācija patiešām ir arvien labāka. Par ārpus Rīgas skolām gan grūtāk spriest. Vienīgi nesen gan braucu garām Limbažiem un arī tur bija ļoti moderna skola un bērnudārzs. Aprīkojuma ziņā patešām nav slikti.
Būtu jādomā arī par skolotāju nodrošinājumu kādā brīdī.
Man šķiet, ka tas nāk no Rīgas Domes, nevis valsts, bet šovasar remontēs mūsu skolas stadionu. Nenormāli ilgi gaidījām, un nevaram sagaidīt rezultātu! Sola, ka rudenī būs gatavs. Ar tehnisko nodoršinājumu, manunprāt, skolām klājas tomēr arvien labāk.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.