Lietotājvārds
Parole
Tribe ru stradatq bet real I nav kur
es pati vasarā, 17 gados, strādāju vienā dārzā, kopu, ravēju utt., un citu gadu - kafejnīcā. Abas pieredzes bija ļoti interesantas, bet, ja godīgi, tad vasarai man pat labāk patika dārza opcija. Varēja būt brīvā dabā, nosauļoties un neviens netraucēja. :)
Bet šogad ir doma pamēģināt it kā vēl "smagāku" darbu - tieši tā, lai būtu tā dažādā pieredze. :) Vienīgais, par ko bērns uztraucas ir kolēģi, vai atmosfēra būs patīkama utt.
Es to saku vairāk tādēļ, ka iepriekšējā pieredze nav bijusi tik veiksmīga, kā gribētos. Pagājušajā gadā strādāja apkalpojošā sfērā un nācās saskarties ne ar tik pozitīvu pieredzi. PRotams, piekrītu, ka visa pieredze ir vērtīga, bet gribētos tomēr, lai pēc tam skolēnam ir gandarījuma sajūta un gribas tur agriezties. Nevis, lai darbs asociējas ar augstsprātīgu vadības attieksmi. Jo pats darbs jau patika, vairāk tā darba "virtuve" radīja skābu sajūtu.
Respektīvi, 24.05.2016. 08:43:20
Visi būs īstie, jo sniegs jaunu pieredzi!
Kas tad ir "īstais" darbs?? Tādu cilvēks vispār dažreiz atrod tikai ap gadiem 40, dažreiz vispār neatrod! Nevajag taču iespringt, ka bērnam uzreiz jāarod vasarā īstais darbs. :) Skolēnu vasaras darbs ir tieši domāts, lai pamēģinātu visu ko! Pēc iespējas dažādākas pieredzes, saprastu, cik dažādi vispār var būt algoti darbi. Es nu galīgi neiespringtu uz to, ka kāds var būt neīstais.
Ļoti gribās atras labu darbu meitai. Iespējas tiešām ir, pašas nāk un uzrodas, bet nav pārliecības, kura tad būs tā īstā vieta...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.