Lietotājvārds
Parole
komentārs labai 14.12.2016. 15:58:11
Jūs ar savu kłūdu meklējumu tik nonieciniet - izrādiet necieńu! Pēc tāda akla uzbrukuma, negaidiet cieńu pret sevi. Cieńpilns indivīds palīdzēs izprast piełauto kłūdu, bet šaurpieru savas līnijas klārētājs tik bakstīs, tādā veidā izrāda "pārākumu". Jūs Einšteinu ar noniecinātu, jo redz, tik intelektuālajam cilvēkam bija disleksija! Ceru, ka jūs vismaz par tāda veida īpatnību zinat un kaut nedaudz apjēdzat kā tā ietekmē rakstītprasmi!
Prezidentam taisnība! Jācer, ka viņam izdosies īstenot šo ideju! Jo tas nav normāli, ka 5. klases skolēns valsts valodā zina tikai vienu vārdu - uz redzesānos!
Skaisti, varbut pat mates miesas parbaudisim latvieshu valodas prasmi runat un rakstit latviski. Psihologiju nacionalji ir aizmirsushi ,ir aizmirsushi, ka valodu zinashanas bagatina cilveku un to macishanas cilveku padara gudraku un elastiigaku....neeeeeeeeeeeee, mes esam tikai apr vienas valodas iznashanam ta ir vieniga iespeja saglabat ...ko saglabat? Brivibu iepirkties skonhendaa, brivibu dzivot pec tiesibsarga varadiem nabadziibaa,brivibu aizbazt mutes ar lojalitaes likumu un velmi izmantojot kriminallikumu neiecitigos iebazt cietumaa,ka rakstiju ta rakstishu komentarus taa, lai ari tie aizokena 5 kolonnas parstavji var lasit tekstu bez diakritiskajam zijmem, jo redz nav Amerika tada lepnuma ka tildes biroja...sasoditi sharaa domashana ,it ka pasaules kontekstaa. Linchjojiet---niekgabli
Padomjlaikos 12.12.2016. 22:14:32
bija demokrātiskāk - latviešu bērnudārzā nebija jāmācās krievu valoda un skolā arī ne pirmajās klasītēs,..
Papildinu LABA 12.12.2016. 20:24:56
ir starpība - minetts, mīnēts, minēts :)
Komentārs "galvai"-Protams, ir vienalga, vai lietojam garumzīmes vai nē....Piemēram, jums uz deguna uzkrita PILE (ūdens) vai PĪLE (putns), jūs teicāt apsveikuma runu KĀZU (precību) vai KAZU (dzīvnieku) viesiem, jūsu ģitārai pārtrūka STĪGA (speciāla stieple) vai STIGA (šaura meža taciņa),...
99% komentētāru no agresīvām mutēm! Jūs slimi vai kā? 1. Nav svarīgi, runā, raksta ar kłūdām vai bez... svarīgi ir vai cenšas, vai ir vēlme mācīties! Visi mēs kłūdāmies un tas ir cilvēcīgi. 2. Cik stūrgalvīgi teikt, ka nemācīšos Nekad, tik stūrgālvīgi ir pazemot to, kurš cenšas un izsaka savu viedokli... varbūt arī ar kłūdām. Bērnam ir vieglāk apgūt latv. val. bērnudārzā! Patīk jums, pieaugušie, vai nē, bet tā tas ir. Priecātos, ka kāds tomēr cenšas palīdzēt mazajiem iekłauties sabiedrībā, nevis riet vienam uz otru... tāds kā suńu bars! Kauns!
īkstīte-aklajam brīnumam 12.12.2016. 16:01:17
Patriotisms nav akls,bet akla ir peļņas un mantas kāre,kas pazudina cilvēku un tā vietā rada tikai alkatīgu bioloģisku, runājošu dzīvnieku. Ne pārāk liela valsts var saglabāt savu nacionālo identitāti lielo valstu vidū tikai saglabājot savu valodu un kultūru. To ir pierādījusi vēsture. Bet varas un mantas kāre un saprāta trūkums iznīcina jebkuru civilizāciju.
darīšana -Irai 12.12.2016. 15:58:35
Nu, ja tava bērna darīšana ir latviešu valodas mācīšanās negribēšana, tad tavai kā jau cieņpilnai pieauguša cilvēka darīšanai vajadzētu būt ieskaidrošanai viņam, kāpēc tomēr, ja vien šeit dzīvo, tā valoda būtu jāmācās. Tas ir, protams, tikai tajā gadījumā, ja tu pati apjēdz tādas mācīšanās darīšanas nepieciešamību (par ko mana darīšana stipri šaubās).
Komentārs visiem, ka raksta ar pareizrakstības kļūdām- Beidziet pazemot paši sevi, ja slikti esat iemācījušies valsts valodu! Ja ir problēmas, vienmēr iespējams pilnveidot savas valodas prasmes!
Asprātīgajiem 12.12.2016. 14:27:36
Kuriem te parādījusies iespēja sevi parādīt kā latviešu valodas nīdējiem- pavisam vienkārš jautājums: Kāpēc Jūs vēl šeit dzīvojat, kur algas mazas, bērniem neko "nedod", gandrīz vai badu jāmirst? Meklējiet sev Eldorādo uz rietumiem vai austrumiem, bet nezākājiet valodu. Patika, kā Latvijas krievu sportisti pateica- latviešu valoda man patīk, vai arī- varu citā zemē sarunāties un mani nesaprot citi, tikai mamma.
Komentārs"Irai"-Mainiet noskaņojumu un dzīvesvietu!
Privet! Man darīšānā viena problēmā. Mans berns darīšana negribēšana mācīties latvīšu vāludu. Ko man vajadzēšana darīšana?
Es nedarīt mācīšānās runāt latvīšu vāludā
Kādā darīšānā sakars darīt mācīšanās mans bērns! Kautkāds muļķībšanās. Es darīšāna likšanā vieņiņiek no dešmit par šito darīšana likumu. Esmu būšāna tēvs kuram bērns darīšana kokains. Es būšana dranķīgs vecāks.
"Latvija ir vienīgā vieta pasaulē.kur latviešu valodai ir tiesības skanēt. " "Tiesības" ir juridisks jēdziens un tos neviens jums neatņem, kad runā citā valodā. "Iespējas" ir daudz plašāks jedziens, un to jums gan ir daudz mazāk, nekā tiesību. Latviešu valodai ir tiesības ir skanēt ne tikai Latvijā, bet arī visur citur pasaulē. Nekur nav tāda likuma, kas aizliegtu jums runāt latviski. Bet tikai latviešu valoda nav populāra pasaulē, tāpēc nevar konkurēt ar citām valodam nekur citur, kā tikai Latvijā. Un arī Latvijā tā var zaudēt savas pozīcijas, jo ir objektīva nepieciešamība zināt citas valodas. Tāpēc daudzi arī uztraucās, to var saprast. Bet tas nenozīme, ka jāparkapj citu cilvēku tiesības runāt citā valodā. Jūs varat ienākt lielveikalā un apskatīt cenas kurās valodas ir rakstītas. Tur veikalu īpašnieki ļoti labi zin statistiku, cik daudz pircēji kādā valodā runa. Viņi negrīb akla patriotisma dēļ atteikties no peļņas, atstajot informāciju tikai latviski.
" Krievu gars", tanku pavadībā okupēja Latviju uz 50 gadiem un to pašu vēlas šodien-Latvijas teritoriju bez latviešiem.Putina čekista gars nespēj sagremot to,ka Kurzemes cietoksni 1945. gadā milzīgajai un varenajai Sarkanajai armijai tā arī neizdevās ieņemt pirms Vācija kapitulēja. Neizdevās,jo tur cīnījās īsti vīri-Latviešu leģionāri. Bet krievi no atbrīvotājiem kļuva par okupantiem.Latvija ir vienīgā vieta pasaulē.kur latviešu valodai ir tiesības skanēt. Tāpat kā krievu valodai Krievijā. Ja patīk šeit dzīvot,tad jāprot arī valoda.
Kā mēs zinām, mērķis katrā cīņā ir uzvara. Bet, ja proletariāts ir panākt uzvaru, visi darbinieki, neatkarīgi no pilsonības, ir jābūt vienotai. Skaidrs, ka nojaukšanas valstu šķēršļi un cieša vienotība starp Krievijas, Gruzijas, Armēnijas, poļu, ebreju un citu proletārieši ir nepieciešams nosacījums, lai uzvaru proletariāta visu Krieviju.
Manim negribēšanās mācīties latju valūdā.
Es dzīvot latvijā. Kāpēc manam jāmācīties darīt latvišu valudā runāt?
По-моему в детских садах надо начинать учить английский и немецкий языки - нечего делать в этой стране с гордым названием Латвия. Эта страна нечего не делает для этих детей. Пособия мизерные, зарплаты мизерные - четверть населения получает минималку, на которую прожить невозможно. пенсии мизерные - выжить очень трудно. Медицина дорогая и никакая. И никакого света в конце туннеля - за 25 лет ничего не изменилось. По-моему будет еще хуже, если судить по многочисленным новым налогам и их повышению за последний год. Промышленности никакой, сельского хозяйства тоже. Зачем здесь жить ? Есть страны совсем с другим отношением к людям.
Bet tas taču vienā valstī ir tikai normāli , ka visa tauta mācās valsts valodas skolā . Tā ir visur. Arī Krievijā. Un vai tad tas nav cilvēktiesibu parkapums dalīt cilvēkus pa tautībam un attiecīgi pa skolām . Un ar direktoriem jasak. Ja direktors draudzejas ar gaponenko, krivcovam iekš fb. ,skolu jauantni ved uz 9. maiju tad ta skola nekad nebus lojala .
patiesībā jāsāk jau dzemdību namā!
PRĀTIŅŠ NĀC MĀJĀS 10.12.2016. 23:09:54
LABĀK AR TĀDU AIZRAUTĪBU MĀCIET LATVIEŠU VALODU JŪSU BĒRNIEM UN MAZBĒRNIEM, KURI ATRODAS ĀRZEMĒS!!!
Patiesība kož acīs! 10.12.2016. 22:27:31
Drīkst būt tikai skolas, kurās māca latviešu valodā, izņemot starptautiskas skolas, kurās māca bilingviāli. Pirmkārt, jāslēdz krievu skolas.
Komentārs:brīnumam"-Tad dariet to,ko protat ! Un... nerakstiet komentārus!
Ja kāds no ārzemju paziņam tik daudz piekasītos pie manam gramatiskam kļūdam, sadarbība nebūtu iespējama. Bet neviens no viņiem neko nav teicis par manu briesmīgo angļū valodu un ne īsti labu krievu valodu. Tikai latvieši ļoti bieži cīnas par manu gramatiku. Man nav nekas preti, tikai nevaru saprast, priekš kam tas jums vajag. Uz to taču aiziet jūsu laiks. Bet man ir ko darīt arī bēz padziļinātas latviešu valodas mācīšanas. Ikdienā un darbā pietiek ar sarunvalodas līmeni
Komentārs "Brīnumam"- Nu jau ar pareizrakstību ir labāk, taču.... "vai" un "šeit" jāraksta ar burtu "i". Rakstot nākamo komentāru, padomājiet arī par pieturzīmēm!
laba Patīk manas pareizrakstības kļūdas? Es varu vēl saražot tieši priekš jums
"Absolventi tiek aicināti atklāti ,skolu mājas lapās doties mācīties uz Krieviju ." Vaj tas ir slikti? Un daudzi aizbrauks mācīties uz Krieviju, ja šejt nebūs pieejama izglītība krievu valodā
Komentārs"Brīnumam"- Un atkal PAREIZRAKSTĪBAS kļūdas...
Jau 25 gadus atpakaļ to vajadzēja darīt . Tas ir absurds tās mazākumtautību skolās , kurās ,bieži vien, bērnus audzina daļējā izolācijā no Latvijas kultūras ,mākslas , notikumiem sabiedrībā. Skolotāji piemin Krieviju kā piemēru un vēl šodien stāsta, cik labi ir Krievijā. Tikai paši dzīvo Latvijā . Absolventi tiek aicināti atklāti ,skolu mājas lapās doties mācīties uz Krieviju .
>laba A kā tu zini, ka es vispār pabeidzu skolu? Atkāl kaut ko muldam, nezinot ko?
Komentārs "brīnumam" - spriežot pēc pareizrakstības un domāšanas, iespējams skolu pabeidzāt ar skolotāju žēlastību.
>laba Vaj tiešām tev rūp citas valsts parazīti? Vaj tu vienkārši iesāķi šo muldēšanu, lai kādu tā nosaukt?
>kārlis Par to trīsvalodību - tā nav problēma, tā ir iespēja strādāt ar apkārtējo pasauli. Ja gribi mācīties kaut ko normālā līmenī (piemēram, matemātiku, elektroniku, fiziku, ekonomiku, medicinu, vai ko līdzīgu) ir jāzin pirmkārt angļu valodu. Ja nezini angļu valodu, tad der arī krievu valoda, vaj vācu valoda, vaj franču, spāņu, arābu, kīnu, japāņu. Šajās valodās runa internets, šajās valodās ir daudz literatūras, un tāpēc būtu stulbi speciāli ierobežot krievu un angļu valodas popularitāti. Jūs dabūsiet paaudzi, kura neko nezin un nemāk, un nekur nav vajadzīga.
Skolnieciņš 10.12.2016. 12:02:19
Sveštautiešu skolas var veidot, kā svētdienas skolas, proti, macības notiek brīvdienās. Var izveidot kaut ko līdzīgu vakarskolai un profesionālās pilveides programmām.... Skolēns saņem "parasto", standarta izglītību un vel papildus var mācīties, piem., 4h dienā citā programmā. Piem., mācības beidzas 14:00 un skolēns mācās līdz 18:00. Nu, hobiji nesanāks.....
Uzskatu, ka valdībai beidzot ir jāpieņem drosmīgs lēmums un jābeidz subsidēt svešas valodas un kultūras subsidēšana - uzturot mazākumtautību skolas. Neesmu dzirdējis, ka Lielbritānijā valdība uzturētu latviešu skolas. Diemžēl propoganda ietekmē arī krievu tautības skolēnu vecākus - ja kādreiz viņi sūtīja bērnus mācīties latviešu skolā, tad tagad viņi sūta bērnus krievu skolā. Diemžēl šajās skolās arī visbiežāk ir sastopami valstij visnelojālākie pedagogi.
Beidzot! Bija jāpaiet tik ilgam laikam, lai to saprastu!
Dod, Dievs, latviešiem cienīt un pareizi lietot savu valodu! Diemžēl žurnālistikas jomā vērojams, ka dzimtā valoda nav sevišķi mīļa. Lai cik savādi nebūtu, arī oficiālās iestādēs, pašvaldībās netiek no paša latvieša prasīts labs valodas lietojums.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.