Lietotājvārds
Parole
Zirgu grābējs igors krutojs 13.12.2016. 14:19:39
Es darīšana nepatikšana šits. Manis bērns darīšana nobīšanās, kad darīšana būšana "piedzivujums". Labāk pļuskvamperfekt darīšana mācīšanās. Vai jūs gribēšana pelnīšana nauds internets? Ienākšana darīšana šite: freedzengi punkt ru
janai piebilde 13.12.2016. 14:13:31
Bija viens nosacījums, ka video veido paši jaunieši. Par Ogri gan neteiktu, ka to veidoja paši jaunieši, jā filmējās gan, bet skatoties video bija skaidrs, kas tur par aktivitātēm un kas filmēja. Es priecajos, ka tika tituls Liepājai, jo viņi tiešām ir pelnījuši sevi nākošgad saukt par jauniešu galvaspilsetu.
Ķengaraga dīķim jābūt 2017. gada ūdenstilpei Latvijā. (Zinaidsas līķi tur priecājās).
es nedzīvoji LIEPĀJĀ bet lainu iet
Patiesība kož acīs! 12.12.2016. 18:18:33
Ko? Kā tad ar Ķengaragu?
Nesaprotu kāpēc? Kaut kam jau kaut ko jāpiešķir.
Pilsētas centrā ir izbūvēts liels laukums, kur ir, ar ko nodarboties sākot no rāpuļa vecuma beidzot līdz kamēr var pakustēt. :) Smilšu kastes, skeita parks, bmx parks, skrejceliņi utt. Droši vien vēl ir viskaut kas cits, bet esmu pamanījis pārsvarā šo lielo laukumu, kur jaunieši pulcējas.
Lai arī kvalitatīvi labākais video bija Ogrei, atzīstu, ka tituls pienācās Liepāja. Tik daudz jaunu izklaides un izglītības iespēju nav daudzviet.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.