Lietotājvārds
Parole
Kad beidzot atcels to muļķošanos ar to rakstveida mājas darbu neuzdošanu?Tas ir pirmais jau, kas veicina nepatstāvīga,bezatbildīga cilvēka iziešanu pasaulē.Mēs radinām pie domas, ka ,,visi man ielies mutē gatavu".Un ko galu galā šis,,bērniņš" mājā dara?Guļ mātes palagos,strebj mātes putru,izklaidējas labākajā gadījumā!Pat grāmatu nevīžo atvērt!Pārbaudes laikā reti,bet atļauju nošpikot. BĒRNIŅŠ PAT NEZIN, KURĀ LAPPUSĒ MEKLĒT PAREIZO ATBILDI!Bet ir lielas aizdomas, ka Latvijā ir ieinteresēti ļaudis,kuri raugās, lai augtu nekonkurētspējīgi, slimi,atpalikuši,vardarbīgi jaunie.Kā gan savādāk lai izskaidro visatļautību pret skolotāju u.c.veida izdarībām!
Mācības ir skolēna darbs. Pie darbiņa BŪTU jāpieradina jau no agras bērnības, vienalga, kāds tas būtu. Un jāpanāk, lai mazais to savu darbiņu izdara atbildīgi. Diemžēl liela daļa vecāku paši visu izdara. Tā ir ātrāk, labāk, izdevīgāk. (Cik ātri un labi ir sakārtot bēna plauktiņu un cik nervu šūniņu prasa panākt, lai bērniņš pats to izdara). Tā tas turpinās arī skolā. Motivācija- atbildīgi izdarīt jebko! Tad, kad darbiņš labi izdarīts, var sākt motivēt- pirmkārt ar labu vārdu un tad arī ar visu pārējo. Bērns jau no mazotnes GRIB darboties, bet reizēm mēs to vēlmi paši iznīcinām.
Ja, ar Jums tiesam nav ko debatet..turpiniet talak uz mazberniem ar siksnu...ja Jusu berni to protams pielaus..:-)))
Dr. Bērziņš un MR. siksna 28.05.2016. 15:21:10
Varbūt dažu labu pieaugušo par kādu pletnīti vajag papaijāt? Nu, par kādu pārkāpumu ar sadomazashistu pātagu paspēlēties? Lai arī pieaugušie tiktu tā audzināti un motivēti. Dažiem pat ar laiku šie sodi iepatiksies. Tāpēc lūdz nesitīsim savus bērnus un nedresēsim viņus kā dzīvniekus, jo viņi ir cilvēki. Mēs taču negribam, lai kāds pārkačājies psihopāts mūs dauza par nepareizu rīcību??? Vajag ar runāt un izskaidrot, bet tas prasa vairāk laika un citu resursu. Bērni nav mazohisti. Bet daži varbūt ir pretēji... VAJAG AUDZ"IN"AT NEVIS SOD"IT>>>
Viela pārdomām 28.05.2016. 05:28:44
Ja salīdzina fizisku sodu ar morālu, psiholoģisku, tad esmu par to, ka simboliska ''uzšaušana ar siksnu'' par smagu nedarbu vai likumpārkāpumu ir daudz efektīvāka. Turklāt efekts ir ātrāks un abām pusēm tiek ietaupīts daudz nervu. Bet tas ir katras situācijas jautājums, jo labākā audzināšana ir rādīt piemēru!
AHAhahĀ!!! 27.05.2016. 14:13:51
''Lai jaunieši varētu sasniegt vairāk, viņiem bieži vien trūkst ne vien atbalsta, bet arī līdzekļu. '' Bet kāpēc pašiem foršākajiem čaļiem un krutākājām meičām vajag vel papildus atbalstu??? Vai tad resursu pietrūkst , ja jau savāciemā un reģionā ir paši krutākie?
Vecāku VIENALDZĪBA bērnam bieži sāp vairāk nekā ātrās dusmās, bet MĪLOT bērnu un par viņu uztraucoties iecirsta pļauka., it īpaši, ja pats palaidnis savu vainu apzinās. Bērns PERFEKTI jūt nianses. Es neaizstāvu fiziskus sodus, taču, manuprāt, vienaldzība un ignorēšana tāpat ir emocionāla vardarbība pret bērnu no vecāku, bērnam vistuvāko cilvēku, puses.
Baidos, ka Jūsu smadzeņu kapacitāte nav pietiekama, lai es ar Jums turpinātu debatēt. Atvainojiet!
oi oi oi...un nu apķērās, un nu tagad te taisnojas...vispirms vajag domāt, kad komentē...:-))))
Nekad neesmu bērnus pļaukājis un pazemojis. Ar siksnu un žagaru esmu uzrāvis. Protams, par lieliem s...... Kopumā, uz vienu bērnu, reizes 3-5 pa visu laiku. Jā, man ir jau 4 pieauguši bērni. Abi puikas kļuvuši par ārstiem, viena meita ir liela uzņēmuma galv. grāmatvede, otra studē pēdējā kursā par stomatologu. Es viņus mīlu. Un reta ir tā nedēļas nogale, kad pie manis neatbrauktu kāds no maniem bērniem vai nu jau arī mazbērniem, kaut arī esmu palicis viens, jo mana mīļotā sieva ir kaut kur aiz mākoņa malas. Jābūt ir stingram, konsekventam, taisnīgam un redzīgam ar sirdi, tas ir galvenais, audzinot bērnu.
Un no 7-12 plaukaat un pazemot...vai ne?
Līdz klasei 6-tai, vislabāk ar siksnu.
Liela dalja vecaku pashi ir jamotive, dzivojot shaja valsti...ipasi, ja dzivo ar minimalo algu un pustuksu vederu. Kadu vel gribat motivaciju berniem???Kurs to viniem sniegs, ja vecaki dzivo depresijaas...es to nerunaju par sevi. Paveraties apkart...
Kritika kritikai? 27.05.2016. 00:43:42
Kritika neesot motivācija? Varētu būt, bet šķiet, ka tas ir viens no populārākajiem veidiem, kā vecāki audzina bērnus. Kritizējot domā, ka liks kļūt labākiem. Un es to nevainoju, jo arī man liekas, ka visu laiku slavējot nav iespējams sasniegt rezultātus.
Tieši tā, bet arī PAŠmotivācija - tāpat kā jebkas cits - ir jāiemāca MOTIVĒJOT. )) Bērns nepiedzimst visam gatavs. Tādu viņu var palīdzēt padarīt tie, kuri viņu mīl - vecāki, ģimene, draugi. Bez atbalsta nebūs iespējams.
Drīzāk mācītu pašmotivāciju.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.