Lietotājvārds
Parole
Tas viss ir fufelis. Primārais ir nauda, un nauda nāk kā pa reni. Ja RSU var bez problēmām atļauties ieguldīt savu naudu 6 miljoni ko esot nopelnījušas, tad jājautā cik reižu ir uzpūstas mācību maksas!!!! Man protams piekāst ka lielo piķi nokāš no ārzemniekiem, tas pat ir apsveicami, bet skumji, ka cieš mūsu pašu jaunieši, kurus pataisa plikus un atkarīgus no bankām vēl entos gadus.
Izlasīju virsrakstu un gandrīz nokritu no krēsla. Un šitā ziņa tiek pasniegta tik pozitīvā skatījumā. Šeit mietu vajadzētu rokās ņemt, nevis sajūsmināties ka kaut kas kaut kam kompensējas... P.S. Dānijas skolotāju algas kompensē LV skolotāju algu samazinājumu... kaukātā...
Secinātājs 12.12.2016. 11:50:52
"ja Igaunijas izaugsme ir valdības nacionālās stratēģijas un universitāšu rūpīgas un koordinētas plānošanas rezultāts, tad Latvijas izaugsme balstoties tikai pašu valsts vadošo universitāšu aktivitātēs" - jo pie mums VISS notiek uz pašu iniciatīvas, sākot no labdarības beidzot ar studentu piesaisti. :)
Inga @Raimis 12.12.2016. 11:45:59
Protams, ka ārzemēs studentu campus ir krietni labākā līmenī, bet nu nezinu vis, vai tas ietekmē studentu izvēli - domāju, ka neviens īsti pirms tam nepēta, kur apmesties?
Obligāti jāatbalsta universitāšu pilsētiņas būvniecība! Mūsu "kojas" ir pārāk dažādās - veidojas par kultūršoks. Dažas ir pat visai mājīgas, bet citviet joprojām izskatās briesmīgi. Studentu dzīves apstākļi tomēr arī stipri ietekmē, vai ārzmenieki vēlēsies pie mums viesoties un atstāt naudu studējot.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.