Lietotājvārds
Parole
Aizliegt nesarokoties = 100% sarokoties. Vismaz pamatskolas gramatiku varēja iemācīties, pirms virsraksta izveides.
Nu malači, ka aizliedza tādu patvaļu!
1. Laurim un JJ - noraidīt pasniegto roku Rietumu kultūrā ir liels aizvainojums un ļoti dziļi simbolisks žests, tāda tiltu sadedzināšana starp cilvēkiem. Agrāk par tādu gājienu varēja izsaukt uz divkauju. Roku nesniedz tikai izciliem neliešiem, nodevējiem un salašņām. 2. Musulmaņiem - citā klosterī ar saviem pātariem nenāk. Kad musulmaņu zemēs kristieši u. c. baudīs tādu pašu iecietību un pretimnākšanu, kādu musulmaņi pieprasa Eiropā - tad varbūt.
Musulmaņu nekaunībai nav robežu. Tad lai lasās uz savu etnisko dzimteni, ja pat tik daudz kā roku paspiest nevar. Absurds kaut kāds.
Laikā, kad pat skolās jaunieši staigā rozā-zaļos matos, kerzās un tuneļos ausīs, ir vairāk nekā dīvaini "cepties" nenovilktas cepures dēļ. :)
Ha,nesen universitātē studentam bija nopietna izskaidrošanās ar lektoru ziniet kādēļ? Jo viņš spikoja? Nē! Jo nenodeva darbus? Nē! Jo uinversitātes gaitenī nebija novilcis cepuri! :D
Tā tomēr ir cieņas izrādīšana. Ja skolotājs sniedz roku, skolēnam vajadzētu būt tiesībām atteikties to darīt, taču protams, to var uztvert arī kā necieņu, bet nu tas jau ir tad skolotāja ziņā.
Hmm, man jau liekas, ka sarokošanās ir tāda privāta lieta - katram vajadzētu darīt, kā viņš pats grib.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.