Lietotājvārds
Parole
Vienmēr vajadzēs pavārus, pārdevējus, šoferus utt. Nemaz nerunājot par ķīmiķiem, farmaceitiem, ārstiem, mūziķiem un arī aktieriem. Nu nekad nebūs, ka pat puse no visiem būs datoriķi. Tomēr tiem, kuriem ir loģiskā domāšana un prasme izzināt jauno- OK lai ir datorikas zināšanas jau no skolas sola. Nupat redzam, ka mocās daži ārsti, aptieķnieki un citi ar datu ievadi. Vismaz tajā līmenī jau nu vajag zināt. Mārai! nezinu ko Jums kāds ir studējis, un kur vēlas strādāt, mani bijušie skolēni neraud par bezdarbu IT jomā. Strādā jau studējot...
Profesionālais sports ir ļoti riskanta lieta - viena nelāga trauma, un karjera beigusies. Un ja tad nav citu variantu, nekas cits nav interesējis, tad ir krīze. Humanitārās zinātnes un mākslas ir ļoti jauka lieta. Bet kā jau visās jomās, jādomā arī par to, vai būs kur strādāt un vai par to kāds maksās. Ja tas viss ir, tad gan OK. Secinājums - varianti vienmēr noder.
Vilšanos sagādā varbūt personīgā līmenī = ja ieziet to studēt, jo ir dzirdējis, ka būs viegli darbu dabūt, bet patiesībā nemaz nav piemērota specialitāte. Bet valstiskā līmenī tāpat datorzinātnes ir viena no vajadzīgākajām nozarēm. Protams, katram pašam ir jāizdomā, via VIŅAM tas tiešām dzīvē ir piemēroti.
Daudz kas ir jazin prasmīga lietotāja līmenī, + ātrs intelekts. Latvijā ir SpaiSeris (Just5 jeb no nike nošmauca just do it! Džastin dari to! jāā!!!). Jāsamazina mazo uzņēmēju nodoklis + jāieved nēģerus kā lētu darba spēku, jo tiek ir lieli...+ nēģeri sataisīs sīkos=LV etnoss ir glābts+ dotājicas no valsts un smaids no ierēdņiem ar bučām/šokolādi + ES atbalsts (eiropas savienība ir jāizmanto, slaucot naudu kā pienu).
Beidzot kāds prātīgs vārds. Tās "modes specializācijas" daudziem vēlāk sagādā vilšanos.
LIAA vadītājam vajadadzētu biežāk pubiski uzstāties un izteikties. Viņš zina, ko runā, lielākoties dara to pat ļoti jēgpilni un "pa tēmu". Bet Latvaijai tomēr sava Nokia nenāktu par ļaunu!
Visiem varbūt nav, jā, taču tā tomēr ir kaut kāda kopējā virzība. Teiksim, ja skolēns 100% nezina, nav pārliecinātts, tad būtu labi izvēlēties to nozari, kurā nav pārprodukcijas un kura būs izdevīgāka kopējama tautsaimniecības labumam.
Pilnīgi piekrītu Ozolam! Ir skolēni, kuri vēlas nodarboties ar profesionālo sportu vai specializēties humanitārajās zinībās, mākslā! Un viņiem par to nebūtu jājūtas slikti vai mazāk vērtīgiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.