Lietotājvārds
Parole
Skolā jānāk zinošiem specialistiem ar valsts izstrādātu programmu par nepieciešamām specialitātēm novadā, apriņķī...Nevis skolotāji kaut ko paklausīsies un tad skolā kaut ko atgremos
skolēns stundā guļ uz galda un sapņo par jauno aipodu 6 Ziemassvētkos.Ko gan mums viņam iemācīt?Tādu veido sev karjeru.Patērētājs.
Skolā jāmāca viss. Ja ko jaunatne nezina par seksu, skolā nav iemācīts, ja nemīl savu zemi- skola vainīga, neciena pieaugušos, atkal skolas vaina. Tāda sajūta, ka skola ir kā milzīga dzemde, kura ber ārā bērnus čupām. Sabiedrībā visu laiku populārākais jautājums, pārmetums: " Ko tev skolā māca?" Par visu atbild skola. Vecākiem nav nekas jāmāca, nekas nav jāstāsta, pat savs bērns nav jāmīl, to arī tagad prasa no skolas...
eks-skolotāja 13.12.2016. 14:29:49
par karjeru var runāt speciālisti. Ko var runāt skolotājs, kurš redzējis tikai skolas darbu.
Zuze @Līga 13.12.2016. 11:30:07
Nav jau vienu dienu, bet veselas 4. Gan jau var atras tomēr brīvāko no tām.
Labdien... žēl, ka organizējat tad, kad skolās ir mācību gada pēdējas dienas, kad skolās ir Ziemassvētku pasākumi! Skolotāji, kas vēlētos piedalīties seminārā ir nepieciešami skolas dzīvē.
Nepiekrītu "V." 13.12.2016. 10:23:33
Skolā jāmāca tālākai dzīvei nepieciešamās prasmes un zināšanas, ja to nedara, tad nepieciešamas pārmaiņas. Un veiksmīga karjera noteikti ir tas, uz ko jātiecas skolu sistēmāi.
Vai tad visam tagad būs jābūt obligāti? Skolā māca māc. priekšmetu vielu, par karjeru jāinteresējas vairāk mājās, ģimenē, ārpus skolas.
Šiem kursiem vajadzētu būt obligātiem katras skolas pedagogiem - vidusskolās un pamatskolas beigu posmā par karjeras jautājumiem krietni par maz runā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.