Lietotājvārds
Parole
Bērna vecmāmiņa 07.06.2016. 10:34:19
Vajag paskatīties arī uz telpu kvadratūru , jo bērni klasēs sēž līdz pašai tāfelei , neievērojot nekādus attālumus .Tad kāpēc mēs brinamies par bērnu slikto redzi ,jo klases tiek piebāztas ar bērniem neievērojot nekādas prasības par kvadratūru telpā uz vienu bērnu.
Nu sarakstīs kārtējos papīrīšus, nosūtīs un skaisti saliks mapītēs...darbs ir, tūkstoši saņemti. realitātē nekas nedarbosies! Tā tas bija 30 pēdējos gadus un tā tas būs arī turpmāk. Kamēr vecā padomijas laika paaudzes deputāteļi neatstieps kājas - nekas nemainīsies!
Neuztraucies...kā vēl sabāzīs...mums piem. no 3 klasēm šobrīd veido 2-as! Klasē būs 32 bērni!
Vīrs vārdā Uve 02.06.2016. 09:31:43
Vispirms jāsāk ar normālu temperatūras režīmu klasēs. nesēžam jau kā ministri pie kondicionieriem!
Neliela cerība, ka bēnus vairs nesabāzīs klasēs kā siļķes mucā. Ka tik nauda seko!
Jutai par ventilāciju klasēs 01.06.2016. 15:03:44
Mūsu skolā bija remonts. Ielika plastmasas logus, klasēs reģipsis, vecā ventilācija aizmūrēta. Kad bērni sāka biežāk slimot un vecāki gribēja sūdzēties, nav normu, kas regulē gaisa kvalitāti klasē. Temperatūra kabinetā nedrīkstot būt augstāka par 28 grādiem. Pilna laime.
Nū, jā, to ir grūti noteikt. Ja būs kāds uzraudzītājs atbildīgais, tad varbūt ies uz labo. Protams, ja pārbaudīs visas esošās skolas, ne tikai jaunās,
Jautājums ir par to, vai šie noteikumi uzlabos arī faktisko drošības situāciju, vai būs tikai vēl viena birokrātiska atskaite! Mani māc šaubas, ka laikam jau tikai 2. variants, kura reālā vērtība būs apaļa 0.
Un kā ar ventilāciju? It īpaši, ja ministrs Šadurskis piedāvā 2 nedēļu mācību gada pagarinājumu ... Brrrr +28 ēnā aiz loga
Drošība tas ir svarīg un primāri. Prieks par šiem jaunajiem noteikumiem. Bet mani vairāk pašlaik uztrauc ēdināšana - noteikumu un / vai higiēnas neievērošana tur.
Es neteiktu, ka pats sliktākais posms ir uzraudzībā, bet gan iepirkumos. Kamēr būs lemts iepirkt visu to lētāko, tikmēr kvaitāti un drošību jau nevar arī gaidīt.
Tāpēc arī jau notiek visas tās šaizes - nevienam ne par ko nav jāiesniedz nekādi dokumenti acīmredzot. Piemēram, Juglas skolā nesen tak tas jumts aizdegās. Jaunās mājas tiek būvētas vispār ķep ļep. Jo uzraudzība nav gana stingra! Cerams, ka jaunie noteikumi uzlabos situāciju
Brīnos, ka tas nav bijis jādara līdz šim!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.