Lietotājvārds
Parole
................... 18.04.2017. 23:14:09
Tiem lohiem laikam ar lomiku pa pauri vajag!
Esmu teica,niece ,bet laikam ne uz ilgu laiku.
Protams,esmu pret! Es esmu ļoti aizņemts bērns.Stundas beidzas ap 15;00 pēctam jāiet uz ansambli tad pēc ansambļa uz vēlvienu dziedāšanas pulciņu tad eju uz konsultācijām....Mājās esmu 16:30-17:00.Tad kā jau katru dienu aizmiegu dīvāna jo esmu nogurusi.Tad pieceļos-adu vai šuju priekš mājturības , izmācos un eju gulēt!UN TĀ KATRU BRIESMĪGU DIENU!
Ok
Atvainojos par kļūdu - 24. iekrīt svētdienā nevis sestdienā.
He... Paldies Dievam vismaz nebūs jānīkst un jāsutinās tās divas nedēļas vasarā, kā bija domāts. Tāpat pavasarī grūti izturēt to karstumu skolā, ko Jūs domātu, ka vēl vasarā... Bet ziemas brīvlaiks gan nepareizi ielikts svētku dienā (oficiāli sarkanajā datumā), bet no otras puses 24. iekrīt sestdienā. Nakamgad mazāk brīvdienu, un tā jau skolēns ir piekusis, bet šis ir iespējams labākais variants, ko viņi var piedāvāt, jo vasarā nīkt... nu nē.
Skolotāji , nevis skolot ājas!! kas tā par absurdu galotni abu dzimumu pārstāvjiem!!!
Skolēniem maz brīvdienu! un 12. klasei angļu val. nav nepieciešams kārtot martā!!Līdz 21 junim piln īgi pietiek laika.
7.klases skolnieks 15.12.2016. 20:00:08
ja pagarinās šo laiku ,tad pirmkārt-sekmes neuzlabosies,otrkārt-mājas darbi līdz vakaram?
interesanti gan 15.12.2016. 10:00:29
Pieaugušajiem, ja sarkanie datumi iekrīt atvaļinājuma laikā piem. ned.sākumā, atvaļinājums pagarinās uz šo sarkano datumu rēķina, jo tās jau pašas par sevi ir brīvas dienas, bet bērniem nezin kāpēc šī sistēma nedarbojas. Ar ko tad viņi sliktāki?
pirmais semestris ilgst līdz 2017. gada 22. decembrim; 15.12.2016. 08:55:26
Ministru kabineta noteikumi Nr. 775 par 2017./2018. mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku: 7. Mācību gadu veido divi semestri: 7.1. pirmais semestris ilgst no 2017. gada 1. septembra līdz 2017. gada 22. decembrim;
ziemas brīvdienas – no 2016. gada 22. decembra 15.12.2016. 08:52:22
Ministru kabineta noteikumi Nr. 729 par 2016./2017. mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku: 8. Mācību gadā izglītojamiem ir šādas brīvdienas: 8.2. ziemas brīvdienas – no 2016. gada 22. decembra līdz 2017. gada 4. janvārim;
Kārtējais pārsteigums - ziemas brīvlaiks no 2017. gada 25. decembra līdz 2018. gada 5. janvārim - brīvdienas sākas SVĒTKU dienā!?... Kādi apsvērumi, kāds pamatojums pieņemtajam lēmumam??????? Šajā mācību gadā pēdējā skolas diena VARĒJA BŪT 23. decembris, brīvdienas no 27. decembra līdz 6.janvārim, nākošajā mācību gadā brīvdienas VARĒTU BŪT no 27.decembra līdz 5.janvārim. Manuprāt LOĢISKI, SAPROTAMI!!
8. klases skolniece 15.12.2016. 01:23:03
Manā skolā mums jāsēž skolā no 8:10-15:10, un pēc tam ir konsultācijas, pulciņi,....Mācību gada pagarināšana diez vai uzlabos skolēnu atzīmes, drīzāk būs vēl sliktāk, jo lai domātu, cilvēkiem vajag arī atpūsties, bet pēc skolas ir pulciņi, pēc tam jāmācās, un tad jau vairs nepietiek laika atpūsties, bieži vien pat daudzi skolēni tā arī neizguļas kad jāsteidzas uz skolu, brīvdienas ir vienīgās dienas, kad skolēni var kārtīgi izgulēties....
Nevajag pagarināt mācību gadu jo man kā skolniekam stundas beidzas 15:00 un pēc tam vēl treniņi es katru dienu mājās esmu tikai 19:00 tad kad izmācos tad jāiet gulēt tādam cilvēkam kā man brīvā laika vispār nav tikai brīvdienās
Mazliet uzjautrinoši 14.12.2016. 20:47:54
Palasot komentārus smieklīgi likās jautājumi par to, ka ziemas brīvlaiks nesākoties 23. datumā. Palūkojoties nākamā gada kalendārā, 23. decembris ir sestdiena, kas, manuprāt, ir pilnīgi normāli. Sestdiena ir brīvdiena, svētkos bērni būs mājās, kur ir problēma? Lūdzu, cilvēki, iesaku apskatīties visas brīvlaikiem paredzētās dienas/laika posmus kalendārā un tad "celt brēku" par to, ka kaut kur kaut kas būtu nepareizi, jo es kā skolniece aplūkoju to, un viss ir tā, kā bijis vienmēr, kas ļoti iepriecina.
Nu tad tomēr "augstākie spēki" jeb mūsu valsts "gudrinieki" apdomājās par situāciju un saprata, cik absurda ideja ir papildus 2 nedēļas. Negribas jau vairs neko teikt, bet šis ir tikai sākums. Derētu sakārtot pašlaik esošo izglītības sistēmu, gan stundu ziņā, gan vēl visādās ziņās, nevis domāt ko jaunu (kā piemēram, 2 papildus nedēļas, ko tik ļoti pēkšņi vēlējās ieviest). ;)
esmu skolniece)))))))es vasarā vnk neiešu skolā))))un parādīšu vidējo pirkstu kas uzskata ,ka vasarā jāiet uz skolu ;p
Sen neesat skolā bijis, cienītais, un sen neesat redzējis stundu sarakstu. 5. - 9. klasē stundas beidzas ap 15.00, vidusskolās vēl vēlāk. Pielieciet vēl konsultācijas, korus un tml. - dabūsiet darbdienu, kāda ne katram pieaugušajam ir.
esmu par gada pagarinasanu.maz laika sanak macibam.lai jau tie berni un nodzivojas līdz pulksten 16.00.vini nemacas bet dauzas.par skadi nebutu 7dienas.visi palika dzivi kas ta macijas.
Lasīt "Kāpēc", nevis "@kāpēc"! Ar pēdējo viss kārtībā!
@Kapēc viss pareizi - bet mācību gadu nevajag pagarināt gan.
Pilnīgi vienalga arī par bērniem. Ne jau" izglītība attīstās", ar varu pagarinot mācību gadu! Varbūt brauciet uz Āfriku! Tur ir labi, silti, pilnīgi citas prasības bērnu audzināšanā! Bet šajā valstī par audzināšanu un pieskatīšanu jāatbild vecākiem! Jūsuprāt, skolai jābūt atvērtai 7 dienas nedēļā, maksimāli ilgi un visu gadu! Nelietojiet vārdu "mēs", jo vairākums tomēr mīl savus bērnus...
Tad pasaki, kā piemēram Amerikā viņi to var izdarīt?
Visu viņš saprata. Lasis starp rindiņām. Kā izskatās, pašam nenāktu par ļaunu skolas solā patupēt līdz kādiem 16.00 un īpaši vasarā. :-)))
Tu neko nesaproti. Es nesaku, ka vajag pagarināt skolas dienu. Es saku, ka vajag pagarināt mācību gadu
Garāmgājējs 14.12.2016. 13:05:40
Paldies Saprāta Balsij, ka neparedz mācību gada pagarinājumu. Un arī kalendāram, ka šī gada bezsakarīgais ziemas brīvlaiks (kur mācības jāatsāk 4dienā), laimīgā kārtā nākošgad iekrīt loģiski - un atsākas pirmdienā. Nu vismaz tik.
1. Vai skolēniem mācības sāksies piektdienā, 5. janvārī? 2. Tātad skolēniem brīvlaiks ir 7 dienas, pārējās jau ir sarkanās dienas.
Jūs absolūti nedomājat par skolēniem. Ministra plāns NEPAREDZ mācību dienas saīsināšanos! Tātad skolēni būs spiesti kvernēt vēl divas nedēļas no 9.00 - 15.00(labākā gadījumā; daudzi līdz 16.00) stundās. Citādi kā par kvernēšanu to nenosaukt. Pat ar vismodernākām metodēm strādājot bērns jau ap pusdienlaiku ir noguris. Jāsāk ir ar mācību plāna racionalizēšanu - izmest ārā visu, kas dublējas, atslogot programmu no tukšiem tāpšļiem, utt. Kad mācību diena beigsies vēlākais 13.00, tad arī gadu varās garināt. P.S. Skola nav bērnu pieskatīšanas, bet mācību iestāde, mīļie vecāki.
Vai 24. decembrī vēl būs jāmācās? Tas taču oficiāli jau sarkanais datums.
...un viss pa vecam...
Man pilnīgi vienalga par skolotājām, bet ja mēs gribam drošu Latvijas nākotni, tad jāattista izglītība. Jāpagarina mācību gads. Man pilnīgi vienalga, ko saka skolotājas. Piemēram kāda Āfrikas valstī skola notiek visu gadu. Protams tur arī ir brīvlaiki un skolotājas par to nesūdzas.
Zirgu grābējs igors krutojs 14.12.2016. 10:23:17
Kapēc nepieņēma ministra lēmumu?! Šī valsts ir reāli korumpēta. Braukšu pie Gaļas uz Krieviju dzīvot! Idiotu bars.(mazie tagat spiedīs nepatīk pogu).
Tāpēc, ka tā ir pirmdiena, no kuras sākas brīvlais.
Lija @notiņa 14.12.2016. 09:57:59
Hmm, nu tā ministrija noteikusi.
Domāju par ziemas brīvlaiku no 25.decembra-5.janvārim.
Kā var brīvlaiks sākties oficiālā svētku dienā?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.