Lietotājvārds
Parole
Talantu attīstīšana maksā naudu, pat dzeršana grāvī. Ja budžetā iz deficīts un nav pārpalikums, bet līdzsvara cena ir sen kārots sapnis?
Ļoti gaidu metodisko materiiāli "KĀ IDENTIFICĒT TALANTU" = "metodiskais materiāls pedagogiem, kas palīdzēs viņiem identificēt talantīgus izglītojamos un nodrošināt atbalstu izglītojamo talantu izkopšanai" Traki interesanti.
Galveanis, lai atkal nav atbalsts / finansējums sastādīts tā teikt "prioritārajām" nozarēm,.. tikai matemātiķiem, fiziķiem, utt.. par kultutur un mākslu arī nevajag azmirst!
Tas ir papildu darbs no skolotāju puses - papildu laiks no skolotāja puses,materiāli u.c. Par to jau arī ir jāmaksā, vai skolotājam savs brīvais laiks būtu tāpat jāvelta?
Kā var izpausties talantīgo skolēnu finansēšana?? Viņiem taču nemaksā par mācīšanos? Ne jau viņam pirks materiālus vai nodrošinās tālākas mācības?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.