Lietotājvārds
Parole
mūžīgā kursotāja 02.06.2016. 16:39:49
Visās skolās pedagogiem jāmācās, jākrāj noteiktās kursu stundas, tikai cik saturīgi un lietderīgi praksē ir šie kursi!!!!!!!!!!!!!! Piesakoties- virsraksti bieži daudzsološi, bet lācītim vēderā zāģu skaidas. Nauda jāiztērē! Liela nauda jāiztērē! Skolotājiem gan par darbu nevar samaksāt (klases audzināšana, labošana, gatavošanās).
no Pārdaugavas 02.06.2016. 12:11:51
"Pedagogi ... izvēlas profesionālās pilnveides pasākumus ... 42% gadījumos tikai tāpēc, lai iegūtu atbilstošu apliecību" - tas par mūsu skolu!
Kārtējais Rīgas domes "kabatas" projekts, lai "vajadzīgie" departamenta ierēdņi un skolu direktori varētu aizbraukt "pieredzes apmaiņas ekskursijās" uz Angliju, Poliju vai Igauniju! Pēc tam sarīkos prezentāciju, izdrukās bukletiņu un secinās, ka Rīgā viss kārtībā.
Šī skola laikam ir viena no retajām?
Pirmo reizi par šādu prrojektu dzirdu!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.