Lietotājvārds
Parole
Profesionālajai skolai nav jāgatavo savi audzēkņu CE, bet jāapmāca profesijā! Sen vajadzēja atdalīt profesionālo un vispārējo skolu eksāmenus vispārizglītojošos priekšmetos. Ja kāda vēlāk sagrib studēt, dot iespēju mācīties un CE nokārtot.
Man ir labākās atzīmes, bet naudas ģimenei nav tik daudz lai atmaksātu man mācības. Man jau teica ka vajadzēs labi mācīties lai valsts atmaksā mācības bet par vietam jau netaisos karot.
Lieliski. Tagad mans Vasja varēs tērēt valsts naudu, lai apgūtu tūtiņdreijātāja amatu.
Skolcieciņš 16.12.2016. 07:45:56
Ko darīt tiem, kam nedz smadzeņu, nedz naudas nav? Palikt lumpāniem? Kā izdzīvot ar 100€ mēsesī bez papildus finansējuma un mācīties uz 7 un 8? Es neprasu uz 9 vai 10, jo tādā stresiņā tas nebūtu taktiski...
Es netaisos mācīties Latvijā!
Ak mans dievs, ne jau CE slēpjas nākotne!!! Ne jau jaunieši mācās profesiju tamdēļ, lai iegūtu A līmeņus CE! un ja tā uzskatiet, tad vispār nav jēgas argumentēt, baidos. Tavs CE līmenis nenorādīs, ka vari būt izcils aroda meistars - vai tas būtu grafiskais dizaineris, vai elekttroniķis, vai frizieris vai galdnieks! Mācīties vajag ar jēgu un lai nu kāda, bet profeisonālā izglītība ir jēgpilna.
Kapēc mācīties latvānī, ja var mācīties Krievijā?!
Profenes un nākotne? ko mūld. Aizejiet uz Rīgas Tehnisko koledžu, vai Būlciņskolu, vai citu skolu rajonos. Tās skolas rauj lejā Izglītības rezultātus un Vidusskolas/Ģimnāzijas ir vienīgās, kas ceļ. Profenes gatavo audzēkni tā, lai viņš pārvarētu 5% CE, nevis sasniegt 100%. Tā esot nākotne. Programmas katru gadu uzņem 30-60 cilvēku un beidz 10 cilvēki. Tas ir normāli?
Esmu strādājusi profesionālās izglītības sistēmā. Skolās un koledžās. Aizlaidos, jo bija kauns par ārkārtīgi zemo izglītības kvalitātes līmeni.
Es dzīvoju Latvijā! Kapēc manīm darīšana runāt ļatviski?!
Koledžas un profesionālās skolas ir nākotne. Ticiet man, ne tikai prestiža ziņā, bet arī reālā pielietojuma.
Ļoti labi, sen jau par to vajadzēja lemt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.