Lietotājvārds
Parole
Varbūt dos atbildi- kādēļ jādara gūzma darbu, kam samaksa nav paredzēta! Varbūt ieteiks arī skolotājiem tā strādāt- novadīt kontaktstundas kā lekcijas un viss, ierasties darbā nevis 8:00, bet 9:00, jo kontaktstunda sākas 9:00.
@varbūt kāds zina, kā to var izdarīt? Varbūt zina, varbūt nē: daži jautājumi un komentāri. 1. variants - ceļam skolotāja likmi krietni virs 680 un maksājam maz papildus stundas (lai skolotājs varētu strādāt vairāk stundu). Ja likme ir minimālā, tas nav šis gadījums. Manuprāt, skolotājam svarīgāka ir darba samaksa, ne apmaksāto stundu skaits. 2. variants - to stundu vienkārši nav (pie nosacījuma, ka skolā tās piešķir pēc vienotas metodikas, ne pēc deguniem). Tā nav direktora, bet sistēmas (Kārļonkuļa) vaina. 3.variants - stundas piešķir pēc nezināmiem kritērijiem (deguniem) - te nevar palīdzēt pat Laimes lācis. Ieteikums - vaicājiet direktoram, gan jau atbildēs.
varbūt kāds zina, kā to var izdarīt? 27.03.2017. 12:54:51
Varbūt LIVA konferencē kāds uzdrošināsies uzdot jautājumu - kāpēc vairāku Latvijas skolu direktori uzskata, ka skolotājai pietiek ar vienu apmaksātu stundu nedēļā, lai sagatavotos 24 kontaktstundām klasē, sniegtu konsultācijas talantīgiem (un arī mazāktalantīgiem) skolēniem, sagatavotu un arī izlabotu kontroldarbus, adaptētu mācību uzdevumu tekstu, ja klasē ir kāds izglītojamais ar speciālām vajadzībām, gatavotu metodiskos materiālus u.tml. Varbūt kāds no konferences dalībniekiem var piedāvāt "Skype" videokonferenci - kā to var izdarīt stundas laikā? Algas likme - minimālā, nav pilna slodze - tikai 25 stundas nedēļā (24+1).
kādā ziņā labākā?
Brīnos, ka tikai viens kandidāts. LIVA taču ir naiconāla mēroga visu LV izglītības vadītāju asociācija.
Līdz šim amatā labākā bijusi Melle- tagad skatos, ka viceprezidente. Bet novēlu tikai veiksmi nākamajam prezidentam!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.