Lietotājvārds
Parole
Un atkal tas pats 06.06.2016. 20:11:42
Es tūlīt eju atvaļinājumā, bet skaidrības par darba samaksu nākošajā mācību gadā vēl joprojām nav. Varbūt šajās rekomendācijās ir teikts, ka kaut kādai plānošanai, informēšanai utt. no ministrijas puses būtu jābūt.
Mums ir kārtējais IZM ministrs,kurš tēlo lielo viszini,tikai kaut kā to dievišķās gudrības nimbu pāri galvai neredz. Diemžēl,ministrs nav humanitāro zinību labākais pārstāvis,bet tikai lietišķās/NE ANALĪTISKĀS/ matemātikas it kā speciālists + vēl varbūtības teorija. Toties ambīcijas un lieluma mānija ir pāri visam. Vēstures skolotāji nav aizmirsuši šī politiķa " gudrību" sačakarēt vēstures procesa izpratnes veidošanu pamatskolā,pretēji skolotāju-pedagogu viedoklim ar politiskā populisma manipulācijām pamatā visai apolitiski panāca tieši VĒSTURES PROCESA IZPRATNES veidošanas ievērojamu apgrūtinājumu vai pat neiespējamību. Ļoti,ļoti skumji!!!
Viņķele iet Sorosa pavadā, visu tūlīt ar uzviju skrien izpildīt. Labāk būtu vairāk laika veltījusi pašas dēlam, nekā ķiņķelējusies pa ES instrukcijām.
Nothing special--tikai jauni maksājumi no mūsu kabatām!
Vai tiešām mūsu valstī vairs paši neko nevaram izlemt ?
Drausmīgā nabadzībā būs jādzīvo lauku skolu skolotājiem, jo no tagadējām algām pensijas nesanāks vispār. Tas ir vājprāts ko šī valsts dara ar iedzīvotājiem. Kā Latvija var atrasties ekonomiski attīstītāko valstu vidu? Kaut kas te galīgi neiet kopā.
skolotāja ar stāžu 03.06.2016. 12:55:55
Interesanti, cik tad zinoša ir Vinķele izglītības jomā, jo pavisam nesen "'centās kārtot"' sociālo sfēru.... Bet tas nav svarīgi, galvenais - runāt.....
Mēsjau paši to nevarējā izdomāt, ka augstskolu skaits ir par lielu? Nu ja, bet to, ka jāklapē mazās skolas ciet, lauku reģionus atstājot bez izaugsmes iespējām cilvēku skaita ziņā, to gan pašu bāleliņi....
ko uzzināju, lasot OECD rekomendācijas 03.06.2016. 12:09:24
1) Latvijā skolu vadītājiem un skolotājiem reizi trīs gados ir jāiziet profesionālās kvalifikācijas kursi 36 stundu apmērā, savukārt Zviedrijā 104 stundas kursu ir jāiziet darba laikā katru gadu. 2) Tajās valstīs, kur pirmsskolu pedagogu atalgojums ir vienlīdzīgs ar pamatskolas pedagogu atalgojumu, skolēniem ir labāka rakstītprasme un matemātiskās zināšanas. 3) Pārejot uz kompetencēs balstītu izglītības sistēmu, Latvijā tiks veidots arī pirmsskolas izglītības standarts.
Vai OECD rekomendācijas ir arī kaut kas rakstīts par pataloģiski uzblīdušo izglītības ierēdņu skaita samazināšanu? Jaunākie un vecākie eksperti un viņu palīgi, projektu vadītāji, to asistenti un koordinatori - tā var turpināt, lai uzskaitītu visus departamentā un izglītības pārvaldēs strādājošos ierēdņus. Komentāros e-klasē lasīju, ka Raiņa laikā, kad viņš bija Latvijas Republikas izglītības ministrs, ministrijā strādāja 22 ierēdņi.
Viss, kas nāk no rietumiem, ir sapuvis? ;) Vai no turienes šī attieksme?
Arī mans mazais brālis savus niķus var pasniegt kā prasības, kas vecākiem jāievēro. Bet, vai tāpēc vien viņi uzreiz skires tos ievērot..?
Varbūt ir sastādīta ta kā rokasgrāmata, bet vai tāpēc uzreiz jāievēro?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.