Lietotājvārds
Parole
Klaja ņirgāšanās. Teroristi arī uzņemas atbildību (skarbi, bet fakts). Bet kāda ir realitāte? Sagrauts viss. Atceros tos laikus, kad Pedagoģiskā skola kļuva par RPIVA (pati strādāju tur). Vēlāk arī mācījos maģistrantūrā. Profesionalitāte visās jomās un līmeņos! Nespēju iedomāties, ka kaut ko tādu var likvidēt!!! Jautājums - kā ministrs uzņemsies šo atbildību? Teiks - tā vajadzēja, piedodiet? Un vispār - neesmu dzirdējusi nevienu argumentu, kāpēc vispār šis jautājums kļuvis tik aktuāls!!! Vai tā mēs cenšamies ietaupīt valstij naudu uz izglītības rēķina? Nozēlojami!!!
Dullais Dauka 28.03.2017. 21:39:04
...būs tāpat kā ar Policijas akadēmiju, būs jākārto eksāmeni pēc LU pieņemtajiem principiem, lielākā daļa studentu atbirs, vai tiks atsijāti, jo tāda izglītības programma kā RPIVA neeksistē Piemēram , pirmsskolas, sākumskolas pedagogs, ir viens vai otrs, bet ne apvienots vienā!!!Ja eksistē, tad kredītpunkti ir citi un būs jāizvēlās, vai nesākt studēt vēlreiz jau studētā kursā un ja kaut kas mums nepatīk, tad jau var "sapūst miglu acīs" vai datus iznīcināt, kā tas notika ar Policijas akadēmiju.... Un nesakiet, ka es esmu pesimists, es esmu REĀLISTS!
(c) Vakar, 27.oktobrī... Vai tiešām?
Kad sprieda par algu reformu, arī pieaicināja visas puses, tikai Straujuma nevienam neatļāva izteikties! Visi, kam vara rokās, bija traki zinoši, tāpēc jau tāds vanckars sanāca! Ka tik vēsture neatkārtojas!
Justīne>> pareizi 28.03.2017. 17:16:17
Ko nevar celt, to nevar nest! Kurš mūsu valdībā ir atbildējis par brāķi, saņēmis sodu, atmaksājis velti iztērēto? Visi dzīvo mierīgi bez mazākās vainas apziņas! Savu stulbumu un nekompetenci arī neviens neapzinās! Visādi šadurski un straujumas jūtas tiesīgi lemt, palikt nesodīti! Dažam labam lielākais "sods" būs - aiziet pensijā par Eiropas naudu! Vienu brīdi jau bikšdibenu tur deldēja, tagad jūtās pelnījis!
Augstskola NETIEK PIEVIENOTA, bet LIKVIDĒTA, nu lasiet taču dokumentus, nevis, ko saka pa kaktiem!!! Kāpēc daudzi kaifo, ka studenti taču dabūs LU diplomu? Tas ir no veciem laikiem palicis aizspriedums, ka LU kotējas, tagad jau sen vairs tā nav..., ir programmas arī LU, kuras labāk nebūtu, bet nevar likvidēt, jo tā taču ir LU, tikpat, cik ir arī labas programmas...
Vai tiešām mūsu valstī nav iespējams kaut ko reorganizēt? Augstskolu taču nelikvidē, bet pievieno citai. Atšķirība, ka students, beidzot studijas, saņems diplomu par LU absolvēšanu. Drausmīgi klausīties, ka mūsu valstī neko nevar izdarīt...! Ļaujiet Izglītības ministram strādāt un pēc rezultāta sasniegšanas vērtēsim darbību. Ministram stingrāk jākontrolē savi darbinieki. Kā tik mazā valstī var neuzskaitīt , cik bērnu neiet skolā, cik nebeidz skolas. Vai ir uzskaitīts, cik pedagogu strādā skolā no RPIVA ? Lai veicas ministram!
Skolotāja. 28.03.2017. 13:01:25
Paliek skumji, ka mums ir tik tuvredzīgi ministri. Šadurskis ieies vēsturē kā kārtējā dabas kļūda.
Diemžēl nav publiskoti precīzi kritēriji kā tiek vērtētas augstskolas.... kuru slēgt, kuru klonēt ? Tas arī visvairāk tracina!
Ha ha ha, kā tad izpaudīsies šī atbildība??? Tā ir tukša muldēšana!!!
Vai kāds ir uzņēmies atbildību par Policijas akadēmijas likvidēšanu ? Šeit vismaz zināsim vainīgo!
Ja nu kas noies greizi, kamēr vēl Šadurskis pie IZM stūres, tad lielākais sods- piespiedīs demisionēt ar lielu atlaišanas pabalstu., pretējā gadījumā- gailis pakaļ nedziedās, tikai atkal notiks šūmēšanās sociālajos tīklos- atvienošanās taču netiks uzsākta
Nu a kurš tad vēl? Ne jau premjeram. Viņš var uzklausīt vai kā, bet nozares ministram ir jābūt galvenajam šajā jautājumā
Kas tas par tekstu:"Viņš [Šadurskis] par to arī nesīs atbildību," ?? Kurš no mūsu valstsvīriem ir par kaut ko tautas priekšā nesis atbildību? Par likvidēto saimniecību, par iztirgoto zemi, par stāvokli medicīnā...u.t.t. Ministru prezidents Kučinskis arī par to atbild!!!
@Kerijai (par politisko atbildību) 28.03.2017. 08:08:41
Viens no pēdējā laikā politiskās atbildības izpausmes piemēriem - Saeimas deputātu, piemēram, Loskutovs, Ādamsons, citu amatpersonu, piemēram, ģenerālprokurors, atzinums, ka Policijas akadēmijas likvidēšana (pievienošana LU) bija kļūda un šobrīd Latvijai steidzami jādomā par tādas izglītības iestādes izveidi, kur apmācītu topošos izmeklētājus, prokurorus un tiesnešus.
Un kā šī atbildības uzņemšanās izpaudīsies?
Skolnieciņš 28.03.2017. 06:20:28
Tādas ir tās Šadurska spontānās idejas....
Pēc vairāk nekā divām demokrātiskā valstī pavadītām desmitgadēm politiskās atbildības jēdziens Latvijā joprojām ir neskaidrs, ko nākas salīdzināt ar sniega cilvēka eksistenci – visi par to ir dzirdējuši, bet neviens tā īsti nav redzējis
Jūlija @Pareizi 28.03.2017. 00:38:27
Jā, ir gan galvenais!!!! Citādāk pie mums valstī pieņemts, ka neviens par neko neuzņemas atbildību. Sākot no Zolitūdēm beidzot ar apzinātām politikas izvēlēm. Katram lielam lēmumam būtu jābūt atbildīgajam.
Galvenais kādam uzvelt atbildību! :D

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.