Lietotājvārds
Parole
Kāpēc nevar strādāt no 13 gadiem?
nu,nu--->mamma1 28.03.2017. 21:08:00
Muļķības! Ne visi tikai pa blatam!!! Mani bērni ne pa kādam blatam....mums NAV blata.... sekojam līdzi un ātri reaģējam...un tiekam.....
Pozitīvi palieku pie sava viedokļa - vieni un tie paši pa "blatam"...
???--->mammai 28.03.2017. 15:35:42
Pričom daudzbērnu ģimenei jābūt, lai varētu strādāt vasarā? Mēs esam divi un mūs audzina mamma viena pati, ar vecmammas palīdzību! Vai tāpēc mums nav tiesību nopelnīt vismaz vasarā?
cita mamma--->mammai 28.03.2017. 15:30:57
Mums nav nekāda blata!!! Mans lielais bērns jau 2 vasaras pa mēnesim strādāja, bez jebkāda blata... tā ka nevajaga runāt to kas nav, ja nepaveicas , jeb skauž!!! Ceru, ka arī šogad paveiksies gan lielajam, gan nu jau "mazajam" 15 gadu vecumu sasniegušajam bērnam!!! :) Vajaga domāt pozitīvas domas, tad iespējams paveiksies arī Jums!!! :) Nesēdi rokas klēpī salikusi unnegaidi, bet darbojies!!! Es katru dienu un vairākas reizes dienā "iečekoju" mājas lapā, kur tiek pasludināta pieteikšanās, lai paspētu momentā reaģēt, nevis gaidu, kad man kāds personīgi noziņos!!!
Katru gadu vieni un tie paši strādā, ne tev daudzbērnu ģimene, ne agrāk pieteikušies, kam "blats", tas strādā...
Sen jau nav tās vecvecāku paaudzes, kur visiem būtu lauki. :) Nebūsim naivi! Mūsdienās lielākajai daļai skolēnu nemaz nav lauku, kur aizbraukt, pat ja viņi to gribētu.
nodarbināt bērnus vasarā... lai katrs palīdz vecākiem nevis skrien birokrātijas jūgā pie svešiem. Lai palīdz vecvecākiem laukos.
Piekrītu... Būtu muļķīgi, ja skolēniem nebūtu nemaz sniegta vasarā tāda iespēja strādāt... Domāju, ka ir ļoti liela daļa, kura apzinās, ka visu vasaru pavadot laiskojoties, ne viņi būs laimīgi, ne tas nāks par labu. Daudzi grib gan atpūsties aktīvi, gan arī attsītīt jaunas prasmes, pamēģinot kādu darbiņu - vasara tam ir ideālais laiks.
Kiko @Saiva 28.03.2017. 00:34:37
Kurš grib tikai pūsties, kurš - arī tomēr attīstītes. Ir labi, ja ir iespēja izvēlēties!
Vasarā jāatpūšas!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.