Lietotājvārds
Parole
Starp citu , vakar (neatceros precīzi, kurš TV kanāls tas bija), par to pašu stāstot, izskanēja nevis "ļaut izvēlēties" , bet gan "likt izvēlēties". Nu " ļaut izvēlēties" - tā jau tikai redzamā aizberga daļa.
Izvēlas eksakto virzienu arī tāpēc, ka vecāki spiež, jo tas ir prestižāk, bet šie jau nemācās tik un tā. Un ietekmē tos, kas tiešām grib mācīties.
grāmatu autore 08.06.2016. 08:48:19
Ideāli1 Nāks jauni standarti un programmas, tad arī jaunas grāmatas vajadzēs, varēs rakstīt un rakstīt...
У Вас и так уже школы пустые - 100 школ из 800 где учатся меньше 50 человек. Это что школа ? Все уезжают из этой свободной демократической страны. Так что все скоро умрет естественным путем. Сам министр образования Шадурский представил карту Латвии 2030 года - все население в Риге и вокруг ее - остальное пустота. А некоторые из Вас хотят, чтобы все русские уехали из Латвии - кого Вы учить будете ? Может быть арабов ? У них спросите, какие предметы они хотят изучать. Придется ислам в школе вводить. Учите, пока не поздно.
Pēc devītās ikvienam ir iespēja nemācīties vispār! Vidusskolas izglītība nav obligāta. Ja skolēni būtu tik bezatbildīgi kā sakāt, tad skolas būtu krietni tukšākas. Nospiedoši lielākā daļa tomēr nevēlas palikt ar 9 klašu izglītību, un saprot, ka vidusskolā vajag tomēr vismaz normāli pabeigt, lai tālāk būtu izredzes.
Dace @Ingrīda 08.06.2016. 07:20:06
Nu, realitāte skolās liecina par ko citu. Lielākoties eksaktās klases joprojām tomēr ir populārākas! Skolēni tomēr izvēlas, spriežot katrs pēc savām spējām un interesēm, lielākajai daļai 9.klasē arī vecāku ieteikumi spēlē lielu lomu.
Protams, ka brīvprātīgai! Ir dažas skolas, kuras piedāvā patiešām oriģinālus virzienus, padomju laikā nekā tāda nebūtu. Bet jautājums, vai skolēns 9.klases beigās var izdarīt objektīvu lēmumu par savu nākotni? Vai tikai izvēlētes vieglāko ceļu? Ja vien vecāki neliks, diez vai viņš ņems eksakto virzienu...
vienreiz pateica arī ko sakarīgu VISC un LIZDA kopā! Lai arī daudziem šķiet šķērmi..

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.