Lietotājvārds
Parole
Nu jau pat brīvlaikus normāli sadalīt (kā agrāk) nejēdz!!!
Mother of 3 29.11.2016. 12:33:02
Interesanti, kāds pamatojums ir tam, ka ziemas brīvlaiks sākas ceturtdien 22.12. un skolā jāatgriežas atbilstoši arī ceturtdien 4.01.!?
izbeidziet bojāt bērnus 17.08.2016. 13:28:13
Kad reiz beigsies šī tautas muļķošana: 12.klase tā vietā , lai mācītos un apgūtu , nostiprinātu savas zināšanas kaut vai matemātikā 2 nedēļas laidīs 'luni"pavasara bŗīvlaiks sākas 13. 03 un beidzas 27. 03. Valodas eksāmeni ir tikai vienu vai divas dienas nedēļa, tad kāpēc ir jādod brīva vēl viena nedēļa????
Jums rakstīts -Rudens brīvlaiks paredzēts no 2016.gada 24.oktobra līdz 29.oktobrim. Kļūda: rudens brīvlaiks LĪDZ 28 OKTOBRIM
Mēs gan esjam skolā un atzīmes, kas izliktas, mums netraucē. Mācāmies tāpat!
No ko var te "pērties" katru gadu par vienu un to pašu...kaut ko maļ un maļ bezjēgā par jebkuru tēmu...nezin, ko nu vien no jauna izgudrot, bet kvalitāte kā neuzlabojas-tā neuzlabojas nekur!
Tas ko mēs tagad macīsimies tāpat ir skaidrs, ka pēc brīvlaika tas 'būs aizmirsies! Un arī tas, ka tagad tieši pirms brīvlaika un ziemassvētkiem skolēni ir noguruši un svētku noskaņā!
Mamma - nu bet tekstā taču ir rakstīts par pavasara brīvlaiku!
Jāturpina mācīties, Kima! Kādēļ gan vispār cilvēks iet skolā?
tas tika nopublicēts vēl tālajā 2014. gada nogalē. Ja interesējas, tad par ŠO mācību gadu visu var atrast jau sen.
Un kur tad 2016.gada pavasara brīvlaiks?
Vai tad šīs nav tās patīkamākās dienas skolā, ja atzīmes izliktas? Var mazlietiņ atslābt un izbaudīt Ziemassvētku atmosfēru skolā! :)
Es vairs nevaru sagaidīt brīvlaikuuuuu!!!! Atzīmes vakar jau visiem izlika kāda jēga vēl tagad lidz piektidenai iet uz skolu?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.