Lietotājvārds
Parole
Spriedējai 21.12.2016. 10:26:20
Diemžēl arī darba samaksas ziņā visi-gan iesācēji skolotāji,gan skolotāji ar lielu darba pieredzi un stāžu ir nolikti vienā līmenī. Visu darba mūžu jājūtas kā iesācējam bez pieredzes.
Līga par internacionālismiem - OECD, PISA. 21.12.2016. 00:57:39
Liekas, ka dažus komentārus bērnudārznieki raksta - parasti līdz sākumskolai ir aktuāli smieties par asociācijām par vārdiem. Protams, tas atkarīgs arī no samaitātības līmeņa.
Skolnieciņam 20.12.2016. 22:06:09
To, kas noticis ar Tavu galvu, ļoti labi var redzēt tavos komentāros....
Skolnieciņš 20.12.2016. 19:58:19
Skolnieciņš ir augstākais saprāts un šī oda ir veltīta man! "Latvijā mani dzīve PISA. PISU nolikt nevaraju, tur kur skolā nolikt bija norunāts. Manas saknes no kauliem augušas ar dzelģšņiem klātas, dedz manās acīs mirušas gunis. Mani spārni tikai norauti, bet par pēdējo asiņu naudu. Slotu es pirku un lidoju pa dubļiem. Jo valstij ceļiem naudus nav, bet MAKBUKAM nauda ir. Biznesa dēļ es nabadzībā slīku un no strutām augšā cēlos, bet bez asinīm cēlām dzīvot viegli nebūs lemts. Redzot Gaimas pili ieraugot šķībā smaidā seju savelku. Jo Latvijā mani dzīve PISA." Patiesā nepatikā pret buržujiem, Jūsu nekro Skolnieciņš
Datorikas skolotaja 20.12.2016. 19:28:35
Novēlu arī Maksimam un Accenture darbiniekiem pastrādāt līdz galam un novest savu portālu Startit.lv līdz mūsdienīgi pieņemam izskatam. Kā arī parūpēties par tā saturu. Lai lekcijas, nebūtu tik garlaicīgas, kā līdz šim. Izvākt visas kļūdas no mācību materiāliem, kuras tur stāv gadiem. Accenture lielās, ka sponsorē Valsts izglītību, bet patiesībā atmestie kumosi ir jēli un bezgaršīgi.
Es arī domāju 20.12.2016. 18:32:04
Vai tiešām nevarēja pamainīt vārdu secību, lai abreviatūrā tā PISA nesanāk???? tas tak sens latviešu vārds, visi to lieto citā sakarībā un asociācijas ir, maigi sakot, mulsinošas vai uzjautrinošas.
No prezentētajiem datiem katrs var secināt to, ko gribas redzēt ("glāze ir līdz pusei pilna, vai glāze ir pustukša"). Varbūt tomērt vajadzētu sākt ar pedagogu kvalitāti, ko tagad štancē??!!! Nomācoties nepilnus četrus mēnešus skolotāja mācību programmā varu secināt tikai vienu - atbildību par izglītības kvalitāti visos tās līmeņos, šajā valstī netaisās uzņemties neviens!!!!!
tikumības sargs 20.12.2016. 13:40:42
Seksuālo audzināšanu tik klaji parasti neveic! Arī abreviatūras jālieto piesardzīgi...
Nevajag jau krist galējībās - 8 un 9 ballēm nav jārada depresija, bet 4 un 5 ballēm arī nav jābūt prieka iemeslam un vispārējai apmierinātībai. Diemžēl mūsu jaunieši (skolu un augstskolu beigušie) vairs neprot normāli strādāt - uz darbu nāk ar kavēšanos, neizdara līdz galam visu, bet jūtas apmierināti, un par galveno dzīvē uzskata savu labsajūtu. Vecākajiem kolēģiem un darbabiedriem jāizdara (jāpabeidz) darbs viņu vietā. Laime nav tikai savu vēlmju apmierināšana.
Gabbi @Rūta 20.12.2016. 10:48:40
Tās ir drīzāk aziātu nacionālās īpatnības. Sekas tam, ka ir tik ārkārtīgi daudz cilvēku nelielās valstīs - konkurence ir vājprātīga. Tas atstāj arī zināmas sekas un prioritātēm un uztveri. Mums tas galīgi nedraud, ņemot vērā mūsu demogrāfijas ciparus. :)
Pat, ja Singpapūrā, Ķīnā u.c. ir tik izcili rezultāti, visam ir blaknes. Vai mēs gribam, lai mūsu jaunieši, mūsu bērni pievēršas tikai un vienīgī atzīmēm, karjerai, uzskatot 9 vai 8 par kauna traipu un bez maz vai depresijas cēloni.... Dzīve ir daudz kas vairāk. Es personīgi nevēlētos, lai mūsu bērni ir tik fanātiski mācībās un vēlāk karjerā, ka neatliek ne laika ne arī vairs sociālizēšanās prasmju, lai būtu laimīgi kā cilvēki.
Piekrītu, nevajag ieciklēties, ka būšana vidējā līmenī ir apsveicama. Tāpat vienmēr jātiecas augstāk, pat, ja mērķi sākumā šķiet nesasniedzami.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.