Lietotājvārds
Parole
Šadurskis nobeidza pēdējo vienotības cerību tikt ievèlētiem. Jau pamazàm vienotības biedri meklē citas mājas. Bet nu šàdus ministrus cerams tauta atcerèsies. Ministrija ministrijas pēc, reformas vai nu reformas pēc, vai nu taupîšanas pēc, bet nevar visu darīt uz taupîšanas rēķina, jābūt arî labumam. Ja ļoti jātaupa, tad vismaz tā, lai vilks paēdis un kaza dzīva, bet pie mums jau izskatās, ka kazu jau skaitliski stipri mazàk, drīz vilkiem arī būs jāsavelk jostas....
Šaubos, ka ministru kabineta "lemtspējīgajiem" ir kāda saprašana par augstskolām un skolām vispār!
Skolnieciņš 30.03.2017. 07:50:57
Es jau sen apšaubu Izglītības un Zinātnes Ministrijas darbu, jo Latvijā jau paspēja aizslēgt daudz skolu! Pričom šeit juristu kantoris? Kāds sakars??? Es arī apšaubu Māra Kučinska kompetenci, jo Latvijā ir demogrāfiskā bedre! Mums ir negatīva dabiskā ataudze! Vārdu sakot, sociāliekonomiskās situācijas dēļ Latvijā ir šāda situācija... Tas nozīmē, ka tautu vada nepragmatiska, neracionāla un varbūt nespējīga valdība... Mēs izmirstam! Tauksme! Izmiršana! Lauku skolas slēdz! Vai tas ir labi? Nu, lauki paliek tukši...Vai lauku skolu filiāles saglabās? Mani daudz kas šeit uztrauc... Skolnieciņš nāk no nabagiem un viņš māk saskatīt nejēdzības! Ko darīs ar pasniedzējiem-bezdarbniekiem??? Bučas! Mīlestībā, Tavs Skolnieciņš © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
Vajag apšaubīt it visu!
Justīne>>manuprāt 29.03.2017. 18:15:12
Mēs jau varam demokrātiski apšaubīt, tikai valdību tas nekad nav uztraucis! Viss notiek pēc pārprastās demokrātijas - visatļautības principiem! Šajā valstī vainīgo, ko saukt pie atbildības nav. Galvenais, lai viņiem par "pūlēm" labi samaksā. Sev labas pensijas un kompensācijas ir nodrošinājuši, bet dažiem liekas, ka bez viņu klātbūtnes efekta līdz 100 gadiem neiztikt! Dažiem IZM pajautātu, kāds ir viņu pielietojums, diez vai sakarīgu atbildi saņemtu!
Deģenerāts 29.03.2017. 14:16:24
"Aizklapēt" vienu augstskolu nav reforma. Drīzāk izskatās, ka RPIVAs vadība nemācēja/negribēja visizglītotākajam ministram ielīst d.....ā.
Kad Izglītības un zinātnes ministriju reformēs??? Ļoti nepieciešams personāla kvalitatīvas pārmaiņas un skaitliski mazāks darbinieku skaits. Skolu skaits samazinās, viss datorizēts,- kāpēc nepieciešams skaitliski tik liels darbinieku skaits? Viena otra kundzīte jau pēc izskata rada iespaidu, kur nu vēl pēc kompetences ,- ka jānoliek savas pilnvaras! Tātad, kad reformēs Izglītības ministriju???
jā'premjera kungs-apšaubam daudz ko mūsu valstī-mazas algas,skolotājiem,mediķiem,zinātniekiem,māmiņu pabalstus,piedziņu likumdošanu,tikai neapšaubam ka esat premjers un dzīvojam eiropas valstī
Viss ir naudas lieta. Kādam sagribējās vairāk! Interesanti, kad sacelsies LU studenti? Likvidēt jau ir viegli. Grūtāk ir radīt jaunu! Ministrs jau pirmsskolas skolotājus par skolotājiem neuzskata.
pūpolītis 29.03.2017. 08:00:24
Nav jau ko apšaubīt. Vai tad mums ir politiķi? Mums ir tiaki pašlabuma meklētāji. Vienīgo augstskolu, kura sagatavoja studentus skolas dzīvei vajadzēja iznīcināt. Kā ministra kungs uzņemsies atbildību? Protams, piemirsu, ka skolas slēgs, tādēļ nevajadzēs skolotāju. Super!
Tikai PSRS apšaubīt valdību bija absurdi. Demokrātijā tas ir pašsaprotami.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.