Lietotājvārds
Parole
Diskriminācija 15.06.2016. 08:39:11
Kas tā par līdzvērtīgu partnerību/ sadarbību, ja LV it kā skaitās Eiropas dalībvalsts, taču visu labo un izdevīgo projektu pieteikumu vadlīnijas ir angļu, vācu, un vēl vienotrā ES valodā. Bet latviešu valodā nav! Jautājums - vai Latvijas iedzīvotāji ir sliktāki?! Ļoti lielai skolotāju daļai ir labas un vērtīgas projektu idejas, diemžēl tās ir "paceļamas" valsts valodā. Jūtamies un esam diskriminēti.
Te ir stāsts par dalīšanos savā jua gūtajā pieredzē, nevis došanas Erasmusā.
Inga @Krists 14.06.2016. 09:45:40
Nav ko nožēlot! Lai arī tā patiešām ir vērtīgā un forša pieredze, tā nav domāta visiem. Esmu sastapusi cilvēkus, kuri visu to laiku jutās vieni, neveikli, tas vienkārši nebija domāts viņiem. Ja neesi atvērts visam jaunajam, tad varbūt nemaz nevajag. Bet katram pašam jāizsver.
Ja nu kādam ir iespēja, iesaku nenobīdieties un aizbraukt tādā pieredzes apmaiņā. Pats neesmu bijis, nokavēju, bet no kursa biedriem esmu dzirdējis tikai sajūsmas stāstus par Erasmus.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.