Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 22.12.2016. 18:25:34
Ja mazturīgo vecāku bērni slikti barojas, tad tie augumā būs mazi. Puiši nebūs garāki par 165cm, bet meitenes par 155cm. Bērnus ir jābaro! Jāparbauda to kaulu vecums un augšanas zonu stāvoklis. Jānosaka insulīnam līdzīgā augšnas hormona daudzums un somotropīna daudzums, kā arī dzimumhormonu daudzumi. Jāparbauda nieres, aknas un gremošanas sistēmu. Nedrīks pieļaut stresu un smagas infekcijas slimības! Bet man to nedarija. Vai darija minimāli un novēloti. Ja nau naudas, tad ej dillēs. Es jau naktī kapos eju. Ex. klases briežiem likteni bendēju....
Jā! Bet kā nodrošināt,lai bērni ēstu šajās maltītēs pasniegto un brīvpusdienas nepārvērstos par pārtikas -veselīgas un kvalitatīvas, atkritumiem.Un reizē arī mūsu maksātie nodokļi nepārvērstos par atkritumiem !?! Kur esi kādreiz tik labi domātā obligātā veselības mācība atjaunotās Latvijas skolās !?! IZM pelēkajām viduvējībām ienāca prātā " spoža" ideja likvidēt labi iesākto programmu,ko izstrādāja LU speciālistu grupa profesora Puškareva kunga vadībā un jau ieviesa skolās. Bet IZM "speciālisti" izdomāja šī tik ļoti nepieciešāmā mācību priekšmeta integrāciju. Izdomāja to,ko paši līdz šai dienai nav izpratuši un rezultātā ir kvēli saukļi-VISU SKOLĒNAM ! Bet neesmu dzirdējusi,no mūsu IZM galvas Š. kunga jēdzīgu un sakarīgu domu par izglītības filozofiju šodien un ar redzīgu skatu nākotnē.Tiek realizētas reformas 25 gadu garumā pašu reformu dēļ un tāds riņķa dancis vien sanāk,kaut arī kārtējais IZM ministrs Š.kungs tā tīri enerģiski savos gados spēj cilāt kājas. Bet jēga! Kur tu esi paslēpusies ! Jo mums- skolotājiem taču jāvēic jēgpilna mācīšana! Bet vai uz ministru kungiem tas neattiecas!?!
Cerams, līdz 2020. gadam visā Latvijā Visiem skolēniem vismaz līdz 9.kl. tiks nodrošinātas brīvpusdienas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.