Lietotājvārds
Parole
pašiem vārdiem "jēgpilns" vai "inovatīvs" nav nekādas vainas. skumji ir tikai tas, ka šie vārdi ar izglītības problēmām saistītajā diskursā piesedz to, ka šajos tekstos aizvien retāk ir ieraugāmi vārdi "jēdzīgs", "saprātīgs", "pamatots". viss mūsu izglītības saturs ir tik jēgpilns, ka to daudzo jēgu un inovāciju rezultātā izglītošanas process kļūst aizvien irracionālāks.
to 21.06.2016. 23:08 26.06.2016. 08:35:15
Varbūt kļūdos, bet domāju, ka pēc dažiem gadiem vairs tikpat kā nelietos "jēgpilni", tāpat kā tagad krietni mazāk dzirdam - inovatīvi, inovācijas. Būs atradies jauns modesparazītvārds!
Ar jēgu pilns. Brīnišķīgs vārds! Piepildi savu dzīvi ar jēgu, un tā būs JĒGPILNA! Līgo!!!
Komentētājai 21.06.2016. 23:08:06
Nu tad ierosiniet kādu labāku vārdu tā vietā, ja reiz ziniet tādu!
Liktu plusu komentāram, ja nebūtu lietojusi vārdu - "jēgpilns." Tagad visi lieto - jēgpilns/-i, pirms tam jājamzirdziņš bija inovācija, inovatīvi. Pietiek kādam ko tādu pateikt, un visi kā papagaiļi atkārto!! Nevaru, man no šiem modesvārdiem visas spalviņas saceļas un šermuļi skrien pa kauliem!
Ļoti labprāt klausītos. vienīgoi ceru, ka uz Roastošanu (ja šogad arī būs) tiks aiciināti gan sabiedrībā zināmi, gan nezināmi cilvēki. Bet ne politiķi.
pagājušajā gadā nebiju uz festivālu, bet ļoti nožēloju. Daudz interesantu, vērtīgu fīču. Vienīgais jēgpilnais, arī izglītībai, diskusijām velītais festvāls.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.