Lietotājvārds
Parole
Edmunds @Ilgis 30.06.2016. 09:48:01
@Ilgis, nu, paga, tad RSU uzskata, ka nevar konkurēt ar citām? :D Tas ir smieklīgi . Drīzāk tajā jau tā stājas gandrīz visvairāk studentu un uzskata, ka nav ko mocīties ar jaunu pieteikšanās pieeju. Lai gan nezinu. Bet nu konkurētspējīga tā čista ir.
Piemēram?
stasos lu, tur visadas jaunas, forsas fichas sogad bus.
Domāju tās augstskolas, kas nepiedalās vienotajā uzņemšanā vienkārši saprot, ka nespēs konkurēt. Ir tikai normāli, ka augtskolas lieto tehnoloģijas - e-parakstu, informācijas sistēmas, mājas lapas, sociālos tīklus... ja es kā skolnieks pamanītu, ka fakultātei vai universitātei ir pusbeigta mājas lapa, man kaut kā ne sevišķi vilktu uz šo iestādi.
Maksa par pieteikšanos - 30 euro. Liekas, ka šāda summa ir pārāk liela skolēnam, kas tikko beidza skolu.. Īpaši ja kāda no piedāvātām 11 universitātēm ir "rezerves" vieta
Nav jau runa, ka grūti vai kā, bet, jā 21.gs. viss ir mazliet apgūtinoši, ja ikdiena ir pielāgota. Tas ir jautājums vairāk par iestādes attīstību un virzību. Ja 21.gs. nepiedāvā elektronisko pieteikšanos pakalpojumiem, tad ir drusku dīvaini.
Ja jau tāpat cilvēks plāno vismaz 3 gadus diendienā doties uz attiecīgo iestādi, tad nedomāju, ka papildus viena reize, la tikai pieteiktos, būtu tik traki apgrūtinoša vai sarežģīta. :D
Vienota pitiekšanās ir tikai loģiska, nesparotu, kādēļ to neizmanto visas augtskolas. Hallo, ir 21.gs! Ja ne vienotā pietiekšanās, tad vismaz digitālā gan!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.