Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 22.12.2016. 17:54:15
Čaviņas brāļi un māsas! Čau, čau, čau!! Vai noziedosiet man naudiņu? Mani vecāki ir nabadzīgi invalīdi, kas nespēj tikt laukā no dziļa materiāla trūkuma. Ziemassvētkus gaidot, nosūtiet man naudu! Es gribu saņemt doktora grādu ķīmijā, tāpēc man vajag naudu un atbalstu. Noziedojiet savu naudu vai dvēseli Skolnieciņam! Es ar prieku gaidu palīdzību! Tikai mana ciema soc. garbinieki ir kūtri, proti, tie domā tikai par savu bērnu labklājību! Man ir šādas tādas veselības problēmas, kuras atrisināt ir par vēlu, bet var vizuāli mēģināt labot ķirurģiski. Es Jums varu iedot izziņu par trūcīgo statusu! Patiesā cieņā, Jūsu Skolnieciņš
Nevarēšu piekrist - pašlaik tiek darīts ļoti daudz, lai arī pie mums attīstītu profesionālo izglītību. Gan valstiskas, gan nevalstiskas aktivitātes, gan diezgan lielas summas tiek grūstas profesionālajā izglītībā, lai to daudziem varētu nodrošināt bezmaksas.
Aha - redz, arī Lietuva pastiprināti pievēršas profesionālās izglītības attīsīšanai. Latvijā prof.izgl. gan aizvien ir pabērna lomā un tiek uztverta kā sekundārs variants, ja "neizdodas" tikt akadēmiskajā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.