Lietotājvārds
Parole
Nu ko, vajag izmainīt likumu tā, ka ministrs, bez jebkādiem pamatojumiem un diskusijām un, ja kaut kas nesanāks, arī bez jebkādas atbildības, var darīt ar augstskolām un skolām visu, ko grib. Tagad jau tā ir, tikai vajag vēl likumā iestrādāt šo teikumu un viss būs OK!
Zīmogs pasē. 30.03.2017. 09:37:56
ZĪmīgi, šodien kā reiz Augstskolu likumā izmaiņas :) Noteikumi par sākuma termiņu reflektantu reģistrācijai un uzņemšanai augstskolās un koledžās 2017. gadā. - tam gan nav sakara ar augstskolu likvidācijām, protams. :D
Ministram jocīgi spriedumi!!!! Neviens tak nesaka, ka pats likums uzreiz svītrojams. Bet pārskatāms, kā tiek pieņemti lēmumi!
laikam Kučinskis bija tas, kurš pateica, ka valdības kompetenci nedrīkst apšaubīt, arī augstskolu likvid. jautājumos... Nu nezinu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.