Lietotājvārds
Parole
Emmalj un kā jūs risināsiet problēmu? Latvijā piekrišānas vecums ir 16 gai. Tas ir 9 - 10 klases. Tas daudz ko apgrūtina. Vēl pēc 2 gadiem cilvēks pēkšņi vairs nav bērns un tā ir 11 - 12 klases. Ja pieaugugušais sāk intīmas attiecības ar šāda vecuma cilvēku, tad, protams, tā ir stulba rīcība daudzu iemēslu dēļ. Bet seksa dēļ cilvēķi zaudē galvu - kā jūs risināsiet šo problēmu?
Bērni pirmajā vietā!!!!!! obligāti jāsekmē bērnu interešu aizstāvība visos veidos.
Laba iniciatīva. Labprāt uzzinātu, ko būs mācījušies no ASV pieredzes. Manuprāt, šajā jomā viņi tiešām ir attīstītāki un reāli arī risina problēmu saknē, nevis tikai iesloga noziedznieku. A kas notiek tad, ka viņi iznāk ārā? Kaut vai pēc tiem 25 gadiem..? Jādomā, kā atrisināt problēmu nevis tikai nosodīt. Līdzekļu ir daudz.
Skepse @Luīze 30.03.2017. 09:30:36
Arī pret oligarhiem un bagātiem finanšu mahinatoriem, politiķiem, kuri noziegušies, sabiedrības spiediens IR gana liels, bet parasti viņi tiek sveikā ļoti viegli cauri - jo viņi VAR "atpirkties" ašķirībā no jūsu minētajiem.
Ja godīgi, manuprāt, likums ir gana bargs pret šādiem noziedzniekiem pret bērniem. Sodi parasti ir samērīgi, jo no sabiedrības ir liels spiediens.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.