Lietotājvārds
Parole
Ceru, ka skolotāju apbalvošana nenotiek formāli, proti, apbalvo tos cilvēkus (tie, protams, var būt arī skolotāji) , kuri tiešām ir palīdzējuši skolēniem gatavoties olimpiādēm, nevis skolotājus, kuriem nejauši klasē gadījies gudrs skolēns.
Latvija izglītības jomā liela un spēcīga valsts, bet tā vietā, lai stiprinātu un uzlabotu, tikai stulbi rosās un nelietderīgi tērē miljonus! Tā tāda divkosība?
A mani kapec nepasauca? Videja atzime 6.7
Super! Ir ārkārtīgi grūti tikt uz starptautiskām olimpiādēm. Tur iegūt godalgotas vietas pat ir vēl grūtāk, jo jāmērojas ar labākajiem skolēniem no citām valstīm. Skolēni, to skolotāji, kā arī citi, kas viņiem palīdzēja, ir ļoti pūlējušies, lai gūtu tik labus rezultātus. Lūk tas ir apbrīnas vērts un es priecājos, ka ir tik daudz superīgu skolēnu, kā arī tas mudina arī citiem iesaistīties un darboties!
Kādas prēmijas tiem skolotājiem, kuru priekšmetos nav ne valsts, ne starptautisko olimpiāžu? Žēl, ka IKDIENAS DARBS tiek novērtēts ar niecīgu algu.
Skolnieciņš 02.04.2017. 09:34:27
Kā trūcīgam mazulim tik starptautiskā olimpiādē??? Ja tavs ienākums ir zem 128,06€... Ko tad???
Sveikti tiek olimpiāžu uzvarētāji un viņu pasniedzēji, bet vecāki, kas mājās ir darījuši skolotāju darbu....
Nu tad lai tie "citi" arī pacenšas, iztur atlases, mācās vasarā, aizbrauc, nopelna medaļu, arī dabūs diplomus un medaļas.. bet " no malas jau vienmēr labāk redzams", kā pareizi vajag darīt.
Vai tiešām vajag apbalvot ar medaļām un diplomiem...ja citi arī labi mācās un ir neatlaidīgi
Vai tiešām bija grūti uzrakstīt to cilvēku vārdus, kas saņēma apbalvojumus?
piektdienai @? 31.03.2017. 13:17:20
ar ko? pastāstiet.
Lielākoties tie ir Dieva doti prāti + inteliģence !
Atceraties ar ko lepojas Latvijas ārlietu minists?
Martins @darva 31.03.2017. 10:16:12
Darvas pilienus nevajag! Leposimies ar izciliem skolēniem. Šādi panākumi jau tīņa vecumā liecina par konkrētām rakstura īpašībām, kas VISĀ dzīvē tālāk ir nozīmīgas - neatlaidība, mērķtiecība, sava ceļa iešana. Ļoti būtiski.
Inese @Lācs 31.03.2017. 10:07:39
Nezinu, domāju, ka jūsu argumentam ar sasniegumiem olimpiādēs nav tik liels sakars. Pie tam arī tas ir tikai vecs stereotips, ka labākie nosauktajās profeisjās ir vīrieši.
..galvenais, lai jau arī pēc skolas tam visam ir kāda jēga. ;) Zinu daudzus, kuri savulaik piedalījušies olimpiādēs, bet nu nākotnē neko sevišķu karjerā nedara.
Lācs @Ralfs 31.03.2017. 10:04:33
Es vairāk tēmēju uz to, ka kopumā daudzās profesijās strādā sievietes, bet paši labākie izcilnieki tomēr ir vīrieši - kā kulinārijā, tā par skaistumkopšanā. Ne tikai eksaktās lietās, bet arī šķietami - stereotipsiki - sievišķīgās. ;)
Nē taču, izlasiet ziņu - teikts, ka tās ir matemātikas, informātikas, bioloģijas, fizikas un ķīmijas olimpiādes. Eksaktie priekšmeti. Un nav jau tikai zēni. Būtu latviešu valoda, vēsture, svešvalodas, kultūra - būtu vairāk meitenes. Tas aizvien skolās sastopams, ka humanitārajos priekšmetos spēcīgākas meitenes, eksaktajos - zēni. Kopumā.
Hmmm, pārsvarā puiši bildēs... vai tiešām arī labākie skolēni ir puiši?
Ļoti lepojos ar savu skolēnu - nav jau tā, ka vienkārši talantīgi. Tur apakšā ir milzīgs darbs, n tās stundas, ko ziedo grāmatām nevis tikšanām ar draugiem vai izklaidēm ar ģimeni. Tas viss ar lielu mērķi un neatlaidību.
Medaļas skolēniem! :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.