Lietotājvārds
Parole
Jā gan, darīts viss iespējamais, lai vēl vairāk skolotājus pazemotu un noniecinātu.
jauki,ka man klasē būs kas vairāk par ūdens spaini,lupatu un krītu.Varēšu mācīt ar jaunākajām tehnoloģijām.Beidzot!Paldies IZM.
Tiešām- pilnīgi visu- piemēram, pagarināja darba laiku un samazināja jau tā mazās algas. Pusi no atņemtās algas krīzes laikā mums tā arī neatdeva....
Tipiski letiņiem...pieciest!!!!! Visu mūžu piecietāt un tagad piecietīsiet ar zemākām algām. Tā vietā lai visi kopīgi neietu uz darbu piem./nedēļu vai divas! AUNI!
Tā ka man vēl pāris gadu līdz pensijai, tad es piecietīšu šo "jauno modeli", kura dēļ es saņemšu 100 eiro mazāk. Jau šodien uz skolu neviens negrib iet strādāt. Nākotnē tādu entuziastu būs vēl mazāk. Arī mūsu skola meklē vairākus skolotājus.Ja arī kāds/a atsūta CV, tad redzi ,ka skolā nav strādājis, bet daudzi gadi citās profesijās( modele, pārdevēja, apsargs uc.)
Ja kursi ir diezgan laba lieta, tad, lietderīgāk, ja to nav.
tas virsraksts pastāstam absurds...Padomājiet,pirms rakstiet!111111111111111111111111
sena latviešu paruna 03.08.2016. 13:41:24
Kurš maksā (arī par aptauju), tas pasūta mūziku ...
Vai šie 25% maz sajēdz, kas ir nepieciešams, "lai skolotāji būtu gatavi mācību gadam"? Es, piemēram, labāk nekā profesionālis zinu, kā zobārstam labāk strādāt, kā frizierei pareizi matus griezt... Un tā tālāk... Un tā tālāk...
UN SAMAKSA- CIK UN KONKRĒTI-PAR KO?
adata to Ilzes "nolicējai" 02.08.2016. 13:57:16
Tipiska letiņa rīcība! Cepties, vārīties un šūties! Ap......irst, " nolikt", īdēt un gausties!
Tipiska letiņa domāšana! Ko tad es...es jau neko...vai tad man ko vajag...
Paliec, paliec...ielien vēl pak....ā
Priecajaties, ka mūsu bērni nav pionieri. Pāreijais ir štrunts.
Iespējams, pēc Ušakova-Amerika vakardienas publiskā IZM darba izvērtējuma (izglītības ministra Kārļa Šadurska (V) piedāvātā pedagogu algu reforma, kuru vēlāk arī akceptēja Valdība, neesot nekāda reforma, bet gan "skaitļu manipulācijas", ar kurām pārdalīts finansējums daļēji no pašvaldībām un daļēji no valsts (avots - A.Amerika intervija laikrakstā "Diena" 01.08.2016.)) cipari būtu citādi ...
Kad IZM likvidēs savas ierēdņu ordas, ietaupīsies miljoni valsts naudas. Skolām būs daudz vieglāk strādāt un realizēt daudz labu ideju. Patlaban lielākā daļa skolu darbinieku spiesti strādāt, lai apmierinātu Valsts izglītības satura centra ierēdņu murgainās un haotiskās iegribas (par labām idejām nenosaukt)!
Atpūšamies Augustā, lūdzu! :) Tuvojoties septembrim, domāsim.
Ak, žults, dārgā "sākas". :) Nu, tad ejiet arī, galvenais, ka paceltu! :) Es, piemēram, palieku skolā, man ir fantastiska direktore un tiešām uzskatu, ka šogad ir darīts vairāk, lai uzsāktu jauno mācību gadu!
Sākas ikgadējais murgs...aiziet...tie paši murgainie raksteļi, murgainās aptaujas, par kurām neviens neko nezin un ierēdnīšu milzonīgais darbs, kuri nu tāāā strādā skolotāju labā !!! haha ha. No skolas aizeju paceltu galvu! Mana vieta paliek tukša! Meklējiet speciālistu manā vietā!!!
Citādāk gan neredzu, kā skolas tiktu īpaš gatavotam mācību gadam! VIsmaz ne no IZM puses!
Organizētie kursi ir diezgan laba lieta, tam piekrītu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.