Lietotājvārds
Parole
Tas piens, ko bērniem izdala mūsu skolā, ir ūdeņains, daudzi bērni nedzer, jo negaršīgs. Iespaids, ka tirgotāji, ko nevar pārdot veikalos, atmet bērniem, un par to saņem naudu. Veikalos negaršīgo pienu cilvēki pēc nogaršošanas otrrreiz vairs nepirks. Bērnam iedod, un saka, ņem, tev jādzer, tas taču piens! Tas tā, viela pārdomām...
Marii @Skepse 20.07.2016. 10:09:04
Kartupeļu mizās ir vitamīni, nevis kartupeļos. Neviens nedos bērniem kartupeļus ar mizām. Un žāvētās augļos, ogās to tāpat ir krietni vairāk.
100g augļos ir maz vitamīnu raktiski nav. Kāpēc neviens nebrēc, ka kartupečos ir daudz vitamīnu????? Nu???? "Ramā" ar vitamīniem vitamīnu ir vairāk. Uz pavasari to ir maz. Manā skolā dod tikai ābolus, par ne veselus, bet mazu ābolu pusītes. Tie ir paši lētākie un negaršīgākie āboli, ļoti līdzīgi mažābeļu āboliem. Vai tad Latvijā nav labāku šķirņu ābolu???? Uz pavasari vitamīnu, iepuvušos ābolos ir maz. Burkāni kļūst cieti. Manā skolā pārējo nedeva. Maximas poļu ābolu par 35centiem. Man mājā no Pūres aug labāki āboli - garšīgāki, smaržīgāki, sulīgāki, skābisaldāki....
mūsu skola Rīgā vairākus gadus saņem tikai ābolus un burkānus, nekādas dzērvenes nav redzētas un kolrābji utt. Kāpēc tā?
Nekad nav redzēts, ka pēc tam kaut kas mētātos! :) Pat, ja kāds atsakās/nepaņem savu porciju, kāds cits vecāku klašu skolnieks tāpat to pēcāk paķer. Un ļoti labi, ēdienu prom mest nedrīkst.
Ir jau skolas, kur tas piens paliek neizmantots. Bet kāds jau par to visu maksā.
Galvenais, lai turpina skolām vispār piegādāt augļus/dārzeņus un pienu! Pat, ja skolēni to nenovērtē, tāpat apēd un uzņem savu vitamīnu devu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.