Lietotājvārds
Parole
Es atvainojos, bet ministrs nav kompetents. Runā niekus un vispārzināmas ietas. Īsts āksts.
a vispār Šadurska kungs tik daudz interesantu lietu stāsta, ka vajadzētu izdot kaut kādu biļetenu ar nosaukumu "Kārļa stāsti". :)
tantīte -> ZZ 14.07.2016. 18:20:21
kādu mācību programmu vajadzētu izvēlēties abiturientam, lai paliktu laukos vai dzimtajā mazpilsētā, kur darbavietu ir maz vai nav vispār, ja visu - pat slimnīcas un skolas likvidē un pārceļ uz lielajiem centriem. kur tad attiecīgi ir darba vietas izglītotajiem.a varbūt - nu viņas - tās augstskola - saizklapēt visas nafig, atstāt vienu Rīgā, kur uzņemt tikai tādās programmās, kuras ir tautsaimniecībā pieprasītas. iedomājieties kāds ietaupījums!!!
Veiksmi jaunievēlētajai Liepājas universitātes rektorei Dacei Markus!
Reģionam! Tas taču loģiski. Reģioni un lauki paliek tukši, ja jaunieši pēc izglītības iegūšanas uzreiz pamet savu dzimto Latvijas reģionu.
Kam nav jēgas, ja jaunietis aizbrauc uz Rīgu? Savdabīgs Šadurskim skatījums.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.