Lietotājvārds
Parole
25 pret 4 - tāda ir puišu un meiteņu attiecība dalībai rakstā pieminētajās starptautiskajās olimpiādēs (no Latvijas). Nu, ko tad lai parasts mirstīgais domā - ka puiši ir dumji? Vai tomēr gudri, ko? Nesaprotu, par ko tāds satraukums? Tiek apskatīti piesaukti fakti, un viss.
Par puišiem un meitenēm 09.07.2016. 11:18:33
Daži komentāros apgalvo, ka puiši esot gudrāki. Tādu absurdu sen nebija nācies dzirdēt. Vienkārši vīriešu un sieviešu smadzenes veidotas atšķirīgi. Lai kā dzimumlīdztiesības aizstāvji brēktu par vienlīdzību...Paskatieties valodu olimpiādi. Tur sadalījums ir 50/50. Meitenes vienmēr bijušās spēcīgas valodās, gramatikā, tur, kur nepieciešama tēlainā domāšana.Lūk, tas gan ir bēdīgs stereotips, ka tikai matemātika vai fizika prasa gudrību...
Zinātāja to skolotāja 08.07.2016. 20:53:57
Neuztraucieties, arī šogad starptautiskajās olimpiādēs ir pārstāvēta Kurzeme!
interesanti būtu zināt, no kurām skolām nākuši RV1. ģimnāzijā līdz 7. jlasei, kuri bija pirmie skolotāji olimpiešiem, tāpat kā sportā, ir pirime sporta skolotāji un treneri?
Izlasot rakstu, prieks, ka tik gudri jaunieši, un ikreiz jau arī pasaules olimpiādēs mūsējie gūst medaļas. Bet drusku nepatika komentāri. Tas, ka zēnu daudz - nu neviens taču neliek dzimumu nosacījumus, uz olimpiādēm sūta tos, kas guvuši labākos rezultātus valstī. Tas, ka dominē 1. ģimnāzija - arī loģiski, ņemot vērā, kādu konkursu pārvar jaunieši, tajā stājoties. Protams man kā kurzemniecei žēl, ka no Kurzemes nav neviena, bet konkurence paliek konkurence.
Es Es esietis 07.07.2016. 22:14:55
Rīgas 1.ģimnāzija, iespējams, hipotētiski, elitāra skola. Bez privātskolotājiem ir grūti tik tālu. Ģimnāzijās maksā par 15% vairām + šī ir Rīga + 1000 skolēnu. Skolotāju daudz, stundu daudz daudz naudas. Laukos bezdarbniekam ir švaki... Man pašam olimpiādēs ir atzinības un vietas. Vienreiz biju valsts olimpiādē. Žēl...
par puišiem 07.07.2016. 21:51:28
Jā, tā ir, ka konkrētā jomā viņi var būt daudz gudrāki par meitenēm, bet loģiski izplānot vairākas darbības ikdienā viņi nespēj tik labi kā meitenes. Tas pats ir vēlāk dzīvē - sievietes rīkojas loģiskāk.
Ja valsts un starptautiskajās olimpiādēs galvenokārt godalgoto vietu ieguvēji (īpaši eksaktajās jomās) ir puiši, no kuriem vairākums skolas gados mācās par meitenēm sliktāk, bet sarežģītos uzdevumus risina krietni labāk, tad secinām, ka prāta čaļiem pietiek. Ja vēl nebūtu slinkums, vai - ja būtu kaut nedaudz vairāk centības (kā meitenēm), tad vispār "kalnus varētu gāzt". Atceros, ka mans brālis skolas gados bieži balansēja uz nesekmības robežas, bet, līdzko nesekmības draudi bija reāli, tā vairākās stundās pēc kārtas bija piecinieki (5 ballu sistēmā), un vairs nedraudēja divnieks, bet dažkārt pat sanāca 4 (piem., matemātikā). Arī mani dēli varēja pat vidusskolas gados mācīties pa pusstundai vakarā, bet atestāti izcili. Labi zinu, ka viena otra meitene pat līdz pusnaktij mācās.
Kā talants - tā skolēni; kā slikti rezultāti matemātikas eksāmenā - tā skolotāji! Būsim konsekventi un novērtēsim to kā skolēna un skolotāja sadarbības rezultātu, kas atkarīgs no ļoti daudziem faktoriem. Prieks par centīgiem un talantīgiem jauniešiem, kam piemīt arī ambīcijas un vēlēšanās gatavoties šāda mēroga "sacīkstei", piedalīties tajā un līdzināties ar līdzīgajiem! Lai izdodas uzvarēt pašiem sevi!
Tāpēc, ka puiši ir gudrāki, bet meitenes ir centīgākas.
Veiksmi skolēniem! Malači, ka tikuši tik tālu, lai iet tālāk! Ar tkšanu līdz starptautiskai olimpiādei var jau lepoties!
man interesantak škiet, ka gandrīz vieni puiši - visaas olimpiādēs pēc kārtas.
Redzam, kuros reģionos dzīvo talantīgākie skolēni!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.