Lietotājvārds
Parole
Superrrr! Vnk, lieliski!!!! :) :) :)
Skolnieciņš 22.12.2016. 18:16:53
Latvijā ar pensiju zem 300€ ir grūti tik ilgi nodzīvot.... Vai skolnieciņš nodzīvos līdz savai pensijai? Skolnirciņam ir 17 gadu. Viņš jau saņem invaliditātes pensiju. Man nav ko zaudēt. Bezšaubām, lai dzīvotu ar vāju medecīnisko aprūpi, man ir jāiemācās neslimot, tādat ir jānodarbojas ar enerģētisko vampīrismu. Aizsardzības man jau ir, tīrīšanās daudz maz esmu taisijis. Ja uz mani skatās ekstrasens, tad viņš redzēs ar ko es nodarbojos. Nākotnē es attīstīšos....
Gribasspēks ir liels, ja pēdējos 40 gadus nav bijusi pietiekami laba dzirde, lai saprastu, ka visi aprunā.
Jā, diemžēl Latvijā visu laiku nākas dzirdēt, ka pensijas vecumu sasniegušajiem pedagogiem ar steigu jāiet prom, utt., ar skolēniem viņi nesaprotas it kā, ar padomju savienību galvā utt.. Lai gan tas ir tikai liels stereotips, un ar vecumu tam ir mazs sakars - vai pedagogs būs labs, vai sapratisies ar audzēkņiem utt.
Vai tiešām kāds var nepatikt "vecuma dēļ"?
Šādi profesori zelts. Un, kā novēroju un dzirdu, nebūt nav tā, ka skolēniem vai studentiem viņi nepatiktu vecuma dēļ.
Oho! Apbrīnoju. Galvenais ir paša gribasspēks, cipari pasē nav šķērslis vai attaisnojums. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.