Lietotājvārds
Parole
Šis eksāmens matemātikā bija grūtāks nekā pagājušajā gadā. Kāpēc rezultāti sliktāki? Nu tāpēc, ka grūtāks. Un nekā satraucoša nav.
Es par diferenciāciju. Būtībā ir programmu kodi, kas to izdara un nav noslēpjami. Reāli skolēns no valodu klases diez vai lauzīsies studēt matemātiku, pat ja viņa "valodnieka procenti" matemātikā būs 95! Un cik lielajā dzīvē vidusskolu beidzēji sastopas ar integrāļiem un sinusiem, un robežām, bet apziņa, es to nesapratu un nesapratīšu pavadīs visu mūžu un kādu jūtīgāku aizvedīs pie nervu daktera. Otrs variants - nav obligāto eksāmenu. cauri visai vidusskolai tiek krāti punkti vai procenti visos mācību priekšmetos , lai saņemtu atestātu nepieciešams kāds konkrēts cipars. Augstskolas atbilstoši savām vajadzībām veido pārbaudījumus vai izveido savu ieskaitīšanas sistēmu.
Nokāp no saviem augstumiem! Ne visas skolas ir glītas un skaistas. Glīti nokrāsota no ārpuses vēl neko neliecina par to, kā tur izskatās iekšpusē. Kāda man daļa gar Tavu skolu!
Kāds teiciens : tu vari pie upes pievest zirgu, bet tu nevarēsi viņu piespiest dzert, ja viņš to negribēs. Liec pārbaudes darbu kaut pie pārbaudes darba, bet, ja skolās būs tik pat zema motivācija mācīties, bet tikai tuss .. tas neko nemainīss.
Ja diferencēs eksāmenus, tad jādiferencē arī atestāti.
ieva@apriebies 11.07.2016. 14:07:50
Skolas mums izremontētas, nosiltinātas, aprīkotas, lai tik būtu vēlēšanās un prieks kaut ko izdarīt šai dzīvē! Mūsu skolā ir visestētiskākā vide, kāda vien var būt! Ikviens viesis, tuvu vai tālu braucis, tā saka... Bet, ja mājās to tik vien dzird, ka pretīgi un riebjas dzīvot, kur tad radīsies prieks?
Varat eksperimentēt, tas tak tāpat maz ko mainīs( izņemot skolas, kur uzņem talantīgos). '' Melnā masa" kā skolas gadus atstaigājusi, tā atstaigās.
Jau 25-us gadus pārbaude pārbaudes galā...un tik imitē, ka baigi strādā, nu tik atkal kaut ko izgudros un eksperimentēs ar bērniem un skolotājiem! Vnk.pretīgi te dzīvot un mācīties pussabrukušajās skolās!
@Solvita Nu, un, ko mainīs, ja būs vēl viens papildu pārbaudījums matemātikā attiecīgajā skolā? Tas taču nemainīs ekāmenu rezultātus.
Viss nav jāskata tikai salīdzinājumā ar citām skolām. Tas pat mēdz būt neobjektīvāk, jo nevar zināt, cik stingri vai godīgi vērtē citās skolās. Man daudz vairāk pasaka tas, kā novērtē mūsu skolas skolotāji - zinu viņu vērtēšanas sistēmu, zinu bērna klases līmeni utt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.