Lietotājvārds
Parole
Velosipēds arī skaitās?
Pilnībā piekrītu ESSE.
Jebkura transportlīdzekļa vadīšanas tiesības vispār ar likumu būtu jāatļauj iegūt tikai tiem, kuriem ir vīsmaz pamatizglītība!
Atbalstu stingrākas prasības, taču, kāpēc sliktos laika apstākļos tika pieļauts mazāks eksāmena laiks? Ja eksāmenu kārtos labvēlīgos laika apstākļos, vai sliktos laika apstākļos viņi maz mācēs braukt?
Piekrītu, ka zināšanu pārbaudei vajadzētu būt plašākai un dziļākai. Tā taču ir izglītība, nu un tad, ka nav iegūta augstskolā. Tikai Griģa minētais iemesls gan ir pavisam citu motīvu vadīts.
Ļoti labi! Visu autovadītāju tiesību iegūšanai vajadzētu būt singrākai. Ceļu satiskmes negadījumi taču ir biežākais dzīvības zaudēšanas iemesls, neskaitot vecumu. Noteikti stingrākai jābūt šīs izglītības iegūšanai.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.