Lietotājvārds
Parole
Tur jau tā lieta, ka nevaram apgalvot, ka tas cilvēks, kas skolā labāk mācījies, vairāk lasījis, vairāk zinājis, būtu dzīvē labāk iekārtojies nekā tas, kas skolu beidzis uz knapām 4 vai 5 ballēm. Tāpēc arī grūti motivēt skolēnus.
Dāmas! nevajag emocijas runa jau nav par jauniešiem vai viņu izvēlēm. normālā sabiedrībā vajag gan būvniekus, gan sportistus, gan bibliotekārus. viņi VISI ir vajadzīgi. galvenais, lai cilvēki izvēlētos to, kas patiešām interesē un ko viņi gribēs darīt dienu no dienas. un LAI VIŅIEM BŪTU IESPĒJA SAŅEMT LABU IZGLĪTĪBU IZVĒLĒTAJA SPECIALITĀTĒ. starp citu - sporta akadēmija savus speciālistus sagatavo atbildīgi. un tikai nesakiet, ka slikts treneris, nezinošs fizioterapeits vai bezatbildīgs sporta skolotājs nevar nodarīt tikpat lielu ļaunumu, kā štruntīgs būvnieks.
Lasiet uzmanīgāk...neviens netiek salīdzināts, bet gan tiek norādīts uz to, ka arī ar 4-5 ballēm pārējos priekšmetos, var dzīvē daudz ko sasniegt...ja ir mērķis un vēlme darboties sevis izvēlētajā jomā. Bet kur nu pārgudrajai to saprast! Sportistam nevajag neko piedot, viņš Jums neko nav nodarījis, lai par kaut ko Jums taisnotos! Nokāpiet no saviem augstumiem ! Ja nepatīk sports-izslēdziet TV ārā, kad translēs Olimpiādi! :-))))
Pagaidām gan nav informācija par Sporta ped. ak. absolventu uzbūvētajām Maximām. Atradi, ko salīdzināt treneri ar būvnieku.... Bet nu sportistiem tas ir piedodami.
Un? Manējais ar tādiem pašiem rezultātiem pirms pāris g. iestājās Sporta ped.ak....pabeidza izcili un šobrīd ir viens no vadošākajiem treneriem(neminēšu sporta veidu) . Tā kā nevajag te lekties, ja!!!
RTU pasniedzēju patriotisms - viņi tiešām šķiet pārliecināti, ka RTU ir vienīgā mācību iestāde Latvijā un visi labākie skolēni dodas studēt uz turieni. Tā kā eksakto zinātņu speciālisti parasti uzsver savas loģiskās domāšanas prasmes, tad varbūt vajadzētu loģiski padomāt un secināt, ka pat ļoti nopietni izpētot savu studentu prasmes un vēlmes, izdarītos secinājumus NEVAR attiecināt uz visiem Latvijas skolēniem.
To, kā izpaužas bijušo skolēnu interese, ļoti labi raksturo viena mūsu skolas pagājušā gada absolventa iespētais. Saņemot vidusskolas atestātu ar vidējo vērtējumu 4,8 ( tikai sportā vērtējums 9, pārējos priekšmetos - ne augstāks par 5) un nokārtojot CE matemātikā ar vērtējumu 14 - 17 % , "interesents" tika uzņemts RTU būvniekos ( un pie tam budžetā) . Tiesa jāatzīst, šī gada pavasarī jaunajam būvniecības censonim "interese" par eksaktajiem priekšmetiem, vai arī par studijām RTU, vai arī RTU interese par šo potenciālo "būvniecības spīdekli" zuda.
varētu pilnīgi padomāt, ka skolās būtu daudz labu humanitāro vai vienalga kādu citu priekšmetu skolotāji. vēl pāris gadus pamuļlās šito pašreizējo algu reformu, "vecā gvarde" aizies pensijā un tad skolas sāks apvienot nevis skolēnu, bet skolotāju trūkuma dēļ.
Madara - Dūlitls 27.07.2016. 09:53:52
Augstskolas izglītība visur nav obligāta, taču ir valstis, kur balsot var tikai ar augstākās izglītības diplomu - tas norāda uz indivīda spriestspēju, kritisko domāšanu. Un šāda izvēles savukārt norāda uz valsts attieksmi - izglītībai varbūt tomēr vajadzētu būt obligātai.
Sadomājies Ribickis! Vai vēl kādā valstī ir obligāta augstākā izglītība?? Kas par muļķībām, kur izvēles brīvība? Pat vidusskola taču nav obligāta!
Hē, skolā intereses pieaugumu gan nejūtu. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.