Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 01.01.2017. 14:54:09
Paldies par Lojalitātes likumu! Es kļūstu ļoti nikns, ieraugot Lojalitātes likumu! Kāds sakars ir ar Krieviem? Es dzīvoju Latvijā un esmu latvietis! Es nekad nebiju ārzemēs, es pat neesmu izbraukājis visu Latviju! Esmu nabadzīgs, tāpēc esmu naidīgs! Kas atbildēs par manu sagandēto izskatu un bērnību? Tautas kalpi, atbildiet tiesas priekšā! Tautas kalpi jeb Latvijas elite kļūstiet nabagi! Lai Jūsu bagātību appēd bomži! Naidā, Skolnieciņš!!!!
Ha. Pirmais skolotājs jau par valdības kritizēšanu(pēc skolēnu sūdzības) jau dabūjis taisnoties. IKVD tā arī pasaka - valdības kritika varot liecināt par nelojalitāti. Tā ka turiet mutes un daudz nesprēgājiet, kāpēc Dūklavs apejot VP un MP tiekas ar Krievijas darboņiem, kāpēc MP ir atvaļinājumā, kad valstī ierodas stratēģiskā sabiedrotā pārstāvji utt.
Un kur ir šo pētnieku vārdi un uzvārdi? Nav taču jākautrējas tos nosaukt, lai es varētu apskatīties kas tie ir par cilvēķiem un kādas konkrēti problēmas viņi pēt.
Parakstos zem katra vārda! Un iesaku noskatīties vakar ltv notikušo interviju ar Viesturu Kairišu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.