Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 02.04.2017. 12:40:27
Žorž Tikmer, kāpēc Tev tik nelatvisks vārdz un uzvārds??? Kā Tu domā, vai trūcīgs mazulis spēs sportot, ja tam nedz rīt ir ko, nedz vilkt ko mugurā??? Un pat nav higēnas iespēju??? Ko darīt??? #Nabadzība Cieņā, Skolnieciņš © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
jēj spots sports sports man patīk jo stundas nenotiek forši!
tikai ar vecāku piekrišanu piesakās projektā un gudri ir tie vecāki, kas to saprot. No pieredzes - b'ērniem ļoti patīk šajā projektā piedalīties
tie, kas grib sporto ārpus skolas sporta sekcijās. Ja kāds sportu grib savam bērnam 5x nedēļā skolā, lai ved uz sekciju. Manam bērnam treniņi sporta skolā 6 reizes nedēļa pa 2-3 stundām dienā, bet skolā 5 reizes nedēļā un atbrīvojumu nedod 11 gadīgam bērnam tas ir par daudz. Kāpēc manam bērnam jāiet skolā 5 reizes uz sportu? Nu tak, lai iet tie, kas vispār nesporto un jūtas laimīgi...
Sosars @Inta 31.03.2017. 13:18:35
Bet tur jau tā lieta, ka nevienam nevajg būt dzimušasm sportistam... sporta stundas nav domātas potenciālām medaļām - to atstājiet sporta stundām! Sporta stundas ir par kustību prieku. Izkustēšanos. Nav veselīgi n tās stundas nosēdēt skolas solā. Uzlabojas viss.
Reāls traucēklis mācībām. Bērns pēc stundām jau tā ir noguris un ja vēl papildus jāmācās, tad nav vairs spēka. Ne jau visi ir dzimuši sportisti, slikti, ka faktiskie tiek uzspiests tiem no klases, kas to negrib.
Tas, ko gribu teikt, - ja sporta stundas padarītu kopistiskākas, ne tikai kur uz atzīmi kaut kas jāpaveic, kamēr visi uz tevi lū, bet gan par kopīgu, priecīgu izkustēšanos, lai pārējās stundās vieglāk nosēdēt un labāk domājas... Sporta stundas varētu būt kaut reizi dienā! Vai divās.
Bet tieši tāpēc jau nesporto! Jo sporta stundas nav tādas, kas ieinteresētu - meitenes skolas vecumā ir gana kompleksainas, nepašpārlieicinātas, atceros mūsu sportu un sevi tajās stundās... Prieku tas nesagādāja! Bet sporta stundām tieši tādām vajag būt! Lai varētu izvēdinat galvu un vienkārši priecāties kustoties. Nevis atvilkties, lai pārlēktu pār to kārti, kas tiešām uzdzen šausmas un kompleksus... Tāpēc tādi projekti kā sporto visa klase ir tik labi - tie māca vienkārši priecāties par sportošanu nevis iztaisa to par kādām mokām, kur sevi visu priekšā jāpierāda.
...sākot no 6.klases, meitenes rindām sēž ar aizmirstiem sporta tērpiem vai ārstu zīmēm. :) Puiši vēl labprāt bumbu pamētā un izkustās.
Sporta stundām vajadzētu būt aktuālākām līdz pat vidusskolām! Un sākot no 1. nevis 3. klase.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.